Widzowie oburzeni na TVN. Przerwano występ Pawła Domagały

Widzowie oburzeni na TVN. Przerwano występ Pawła Domagały

Wczoraj w stolicy odbyła się gala „Bestsellery Empiku 2019”, podczas której poznaliśmy najlepiej sprzedające się płyty oraz książki w minionym roku w sklepach Empiku. Wydarzenie emitował TVN, niestety stacja przerwała transmisję w feralnym momencie – na scenie śpiewał Paweł Domagała. Internauci są oburzeni!

Wśród gości, którzy uświetnili galęBestsellery Empiku 2019″ znalazł się m.in. Paweł Domagała, który zaśpiewał swój przebój „Weź nie pytaj”. Niestety widzowie TVN nie zobaczyli występu swojego ulubieńca do końca, bo transmisję przerwały niespodziewane reklamy!

„Dziękuję bardzo za wczoraj 🙂 Na Bestsellerach Empiku było super, niby nie wygraliśmy, ale… od przyjaciół z zespołu dostaliśmy najcenniejszą nagrodę w show-biznesie… BESTSELER ????? Dziękujemy naszym rodzinom, fanom, i wszystkim warzywom ? Jesteście wspaniali, grać z Wami to radość i zaszczyt ???” – napisał Paweł Domagała na fanpage.

https://www.instagram.com/p/Bt28hx8gVP5/

Jednak wielu fanów zwróciło uwagę na przerwany koncert.

„Jesteście najlepsi! ? To TVN przesadzil I ucial Wasz wystep reklamami ?‍♀️”,

„Szkoda ze jak wchodził refren „weź nie pytaj” to włączyli reklamy w TVN. Brak słów… ?”,

„To było żenujące ze strony TVN 🙁 coraz mniej mam ochote oglądac tę stację, a wczoraj to juz przelali szalę goryczy 🙁 foch”,

„Po tym jak w połowie piosenki wrzucili reklamy stwierdziłam, że już nigdy nie oglądam TVNu ??? dobrze, że mogłam oglądać dalej w necie ?”,

„Dobrze ze oglądałam na Facebook bo tvn nie Mnie rozczarował…. W połowie piosenki daje reklamy ???Do tego po powrocie już nie śpiewa Paweł ???” – komentowali internauci.

Mamy nadzieję, że następnym razem obędzie się bez takich niespodzianek!

https://www.instagram.com/p/BtbBYNKgnrw/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Paweł Matyka – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61616584

ZOSTAW ODPOWIEDŹ