Weronika Rosati pokazała zdjęcie wykonane kilka godzin po porodzie!

Weronika Rosati: „Marzę, żeby mieć normalną rodzinę”

Weronika Rosati ponad rok temu urodziła córkę Elizabeth. Gwiazda wychowuje córkę w pojedynkę, jednak  ma nadzieję, że ta sytuacja jeszcze się zmieni. O czym najbardziej marzy aktorka?

Weronika Rosati: „Marzę, żeby mieć normalną rodzinę”

Weronika Rosati przez dwa lata była w związku z lekarzem Robertem Śmigielskim. Owocem ich znajomości jest córka Elizabeth. Jednak gwiazda zakończyła związek zaraz po narodzinach dziewczynki. To było dla niej traumatyczne przeżycie, ale podjęła taką decyzję, gdyż ponieważ miała ku niej poważne powody.

„Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że Elizabeth miała pełną rodzinę. (…) To jest trudny temat…  Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już… Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie” – mówiła Weronika Rosati kilka miesięcy temu w rozmowie z galą.pl.

Gwiazda nadal wierzy, że będzie miała jeszcze pełną rodzinę.

Marzę, żeby mieć normalną rodzinę i nie zrezygnowałam z tych marzeń – wyznała aktorka w rozmowie z Plejadą.

https://www.instagram.com/p/BuRNTLYg-rA/

Jesteśmy w pakiecie

Weronika Rosati deklaruje, że jest gotowa na miłość, jednak teraz jest już mamą, dlatego mężczyzna musiałby również przyjąć i pokochać córeczkę aktorki. Na razie gwieździe w wychowaniu pomaga mama Teresa Rosati.

Oczywiście, że tak, bo jestem stuprocentową kobietą. Co więcej, mówiłam w wywiadach, mówię i nie ukrywam się z tym, że, jesteśmy (ja i Ela – przyp. red.]) już jako pakiet i że jak będzie dobry mężczyzna, to zobaczy, że ten mały bonus jest po prostu super dodatkiem – mówiła Weronika Rosati.

https://www.instagram.com/p/Bt5VHpqAX2P/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ