Weekendowe warsztaty stylizacji

Droga do tego, żeby zostać profesjonalnym stylistą, z którym ludzie będą chcieli pracować jest długa. Wymaga wiele poświęcenia, pasji i przede wszystkim praktyki. O ile dwie pierwsze kwestie zależą jedynie od nas, nad trzecią można pracować. Dobrą okazją do wzmocnienia swoich umiejętności będą warsztaty stylizacji Fashion Project w Warszawie.

blog.styleapple.com

Zajęcia ruszają w weekend 14 listopada i potrwają trzy dni. Poprowadzą je osoby z działu mody Laura Guidi – jednej z najbardziej prestiżowych marek odzieżowych w Polsce. Uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną. Czego więc będą się uczyć? Organizatorzy mówią, że warsztaty to okazja żeby zobaczyć jak wygląda przygotowanie stylizacji do kolorowego magazynu, telewizji i na wybieg. Do tego będzie możliwość pracowania z modelką i fotografem. Poruszone zostaną kwestie makijażu, włosów i trendów w modzie. Na koniec uczestnicy zdobędą wiedzę jak zbudować profesjonalne portfolio.

Warsztaty będą odbywać się od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. Ich miejsce zostanie wkrótce podane. Zapisów należy dokonywać pod adresem: info@fashionproject.pl.

Fashion Project specjalizuje się w „produkacjach w obszarze fashion&beauty, PR”. Zespół składa się ze stylistów, makijażystów, stylistów fryzur, ilustratorów i projektantów.

Ada Koperwas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ