Kobieta, która skradła serce Sherlocka

Smutek, złość, niedowierzanie. Każda wiedziała, że to się kiedyś stanie. W końcu taki mężczyzna nie mógł wieść życia w pojedynkę. Mimo wszystko było to duże zaskoczenie dla całej grupy tzw. „Cumberbitches”.

ibtimes.co.uk

It’s oficial. Benedict Cumberbatch, osobliwy detektyw z serialu BBC, którego pokochały kobiety na całym świecie, zaręczył się. Jego wybranką jest reżyserka teatralna Sophie Hunter, z którą aktor jest już związany od kilku lat. Nie zwykł on jednak dzielić się swoim życiem prywatnym ze światem show biznesu, dlatego wiele fanek udawało, że temat jego wybranki w ogóle nie istnieje. Wesołą (lub smutną – zależy jak na to patrzeć) nowinę podał dziś rano The Times. Informacja została potwierdzona przez zainteresowanych. Partnerka Cumberbatcha jest bardzo ceniona w świecie teatralnym i ma na swoim koncie wiele znakomitych produkcji. Ukońćzyła Harvard i ani myśli żyć w cieniu przyszłego męża.

Gratulacje dla świeżo upieczonych zaręczonych płyną ze wszystkich stron świata. Jeden z wiernych przyjaciół pary – James Rhodes, napisał na Twitterze: „To wspaniałe uczucie, kiedy bliscy przyjaciele zakochują się w sobie i decydują na ślub”. Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter jeszcze nie zdradzili, kiedy odbędzie się uroczysta ceremonia. Bardzo możliwe, że tak jak w przypadku innych znakomitości świata kultury, które nie lansują się na ściankach, o ślubie dowiemy się dopiero po fakcie.

Kiedy tylko The Times ogłosił zaręczyny tej pary, w Internecie zawrzało. Prawdopodobnie miliony amerykańskich i europejskich serc zostało złamanych. Już po godzinie od informacji, sieć zalała fala płaczących postów, które liżą rany w grupie o osobliwej nazwie Cumberbitches.

Brytyjczyk nieprzerwanie od czasu pierwszej transzy hitu BBC, czyli współczesnej opowieści o Sherlocku Holmesie, jest uważany za jednego z najgorętszych i najzdolniejszych aktorów. Dodatkową swoją inteligencją i urokiem osobistym zaskarbił sobie sympatię milionów kinomanów, nawet jeśli początkowo dystansowali się do jego roli.

Katarzyna Mierzejewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ