Jessica Ziółek - mecz ze Szwajcarią

Zobaczcie, jak polskie WAGs kibicowały dzisiaj naszym piłkarzom!

Co to był za mecz, co za emocje! W dzisiejsze popołudnie polska drużyna zmierzyła się z reprezentacją szwajcarską. Ponownie gwiazdą spotkania okazał się Jakub Błaszczykowski, który w 39 minucie zdobył gola. Jednak później Szwajcarzy wyrównali swoją stratę, strzelając nam bramkę. Po 90 minutach nadszedł czas na dogrywkę, która zakończyła się remisem. Na szczęście w serii rzutów karnych nasi piłkarze spisali się wyśmienicie. Polscy piłkarze zwyciężyli 5:4 i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału! To największy sukces biało-czerwonych w historii ich występów w finałach Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Polskie WAGs również nie zawiodły i tłumnie zjawiły się na trybunach stadionu w Saint Etienne, by kibicować swoim ukochanym! Zobaczcie, zdjęcia pięknych WAGs z dzisiejszego meczu!

Ale emocje!

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika bardzo stresowała się przed meczem. Na swoim fanpage na Facebooku napisała:

„Mój brzuch !!! Oszaleje zaraz ! Trzymajcie kciuki !!!!!!! Dzisiaj wszystkie Polskie serca biją w Saint Etienne!!! Do boju Polsko!

Glik i Pazdan WAGs

Żony w akcji!

Na stadionie pojawiły się również: Marta Glik (żona Kamila Glika) oraz Dominika Pazdan (żona Michała Pazdana). Dziewczyny bardzo mocno trzymały kciuki za swoich mężów! A ukochana Kamila Glika zrobiła z tej okazji nawet piękny kolaż, zobaczcie!

Niesamowite video

Sara Boruc (żona Artura Boruca) i Anna Lewandowska nagrały nawet emocjonujący filmik, który możecie zobaczyć na sinbymannei_com. Działo się!

Anna Peszko

Rodzinne kibicowanie

Anna Peszko (żona Sławomira Peszko) też dopingowała naszą drużynę. Córeczka Wiktoria na pewno jest dumna z taty!

Let’s Go!

Niewątpliwie Kamil Grosicki bardzo przysłużył się do gola Kuby Błaszczykowskiego. Na stadionie obecna była też jego żona, Dominka Grosicka, która z całych sił dopingowała naszą drużynę! Na Instagramie napisała „Gotowi!” i pochwaliła się swoimi wejściówkami na stadion w Saint Etienne.