Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Viki Gabor wygra Eurowizję? Wiemy, jakie ma szanse!

Przed nami Konkurs Eurowizji, w którym zobaczymy najmłodszych artystów z różnych krajów. Rok temu rywalizację wygrała Roksana Węgiel, dlatego tegoroczny plebiscyt odbędzie się w Polsce. Tym razem do konkursu stanęła 12-letnia Viki Gabor. Jakie ma szanse?

Viki Gabor wygra Eurowizję? Wiemy, jakie ma szanse!

Przed nami wielkie emocje! A wszystko za sprawą finału dziecięcej Eurowizji. Rok temu Polsce bardzo dobrze powiodło się, gdyż nasza reprezentantka, Roksana Węgiel, wygrała konkurs. Specjaliści są zdania, że i w tym roku mamy duże szanse na wygraną. 12-letnia Viki Gabor z piosenką „Superhero” radzi sobie bardzo dobrze, a jej utwór jest puszczany w rozgłośniach radiowych również w innych krajach.

„To jest świetne, że piosenka Viki „Superhero” jest grana w rozgłośniach radiowych przed konkursem. Piosenka świetnie sobie radzi na antenach. Ubiegłoroczna piosenka Roxany Węgiel nie miała tyle szczęścia (…) Viki jest też świetnie oceniana przez internautów, liczba wyświetleń jej utworu na YouTube przewyższyła tę u pozostałych uczestników razem wziętych. Rzeczywiście dobrze to zwiastuje” – mówił Mateusz Szymkowiak dla muzyka.dziennik.pl.

Znacie już ten hit?

Wygrana po raz drugi?

Internauci i telewidzowie zastanawiają się, czy jest możliwe, aby Polska po raz drugi zdobyła zwycięstwo. Mamy na to nadzieję!

„Czy wygramy drugi raz z rzędu? Pewnie będzie trudno, ale nie jest to niemożliwe. To pokazuje duża Eurowizja, bo tam zdarzało się, że kraje wygrywały dwa razy z rzędu, a Irlandia zrobiła to trzy razy z rzędu. W przypadku Juniora jeszcze to się nie zdarzyło, ale miejmy nadzieję, że Polska to przełamie” – mówił Szymkowiak.

Jesteśmy w Top 5

Jednak najważniejsze są próby na żywo. To wtedy okazuje się, jak artysta odnajduje się na scenie. Mamy nadzieję, że nasza Viki Gabor będzie w swoim żywiole.

„Wydaje mi się, że Top 5 mamy. Wszystko zweryfikują próby na żywo – zawsze jest tak w przypadku Eurowizji Junior, jak i tej dużej. Piosenka, która jest nagrana w studiu zupełnie inaczej brzmi na żywo. Często artyści nie potrafią równie fajnie oddać tego, co świetnie brzmi ze studyjnego nagrania i na odwrót” – tłumaczył Szymkowiak.

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Kochani! Baadzo Wam dziękuję za ponad 3 miliony wyświetleń pod moim teledyskiem do "Superhero"! ??? To niesamowite uczucie, bardzo się cieszę, że video Wam się podoba, bez Was by się to nie udało! ??? Eurowizja coraz bliżej, kto nie może sie doczekać tak jak ja? Dajcie znać w komentarzach dodając ?! . Thank you very much for over 3 million views under my "Superhero" music video! ??? It's an amazing feeling, I'm very happy that you like it! ??? Eurovision is getting closer, who can't wait?! Let me know in comments by adding ?! . #Superhero #wearethesuperheroes #jescpoland #jesc2019 #junioreurovisionsongcontest #JuniorEurovision #video #backstage #videoshoot #voteforviki #vote4viki

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Kibicujemy naszej młodej reprezentantce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...