www.newyorkgirlstyle.com

Victoria Beckham oszukiwała fanów? To nie do pomyślenia!

„Spice Girls” było jednym z najpopularniejszych zespołów popowych w latach 90. Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalną gwiazdą girlsbandu była Victoria Beckham, która niedawno zaskoczyła wszystkich odważnym wyznaniem!

www.newyorkgirlstyle.com

Jak to było naprawdę?

Zespół „Spice Girls” został wymyślony w latach 90. Oficjalnie miał być grupą pięciu przyjaciółek. Jednak dziewczyny zostały wybrane podczas castingu, a każda z nich miała uosabiać inne cechy, aby wpisać się w gusty jak największej grupy odbiorców. Wiele do życzenia pozostawiały również umiejętności wokalne niektórych „spajsetek”…

Victoria nie umie śpiewać?

Już nieraz mówiło się, że żona piłkarza Davida Beckhama nie ma talentu muzycznego. W jednym z ostatnich wywiadów Victoria wyznała, że podczas koncertów „Spice Girls” jej mikrofon zazwyczaj był wyłączony. „Po prostu go wyłączali i pozwalali śpiewać pozostałym dziewczynom”- tłumaczyła gwiazda. Jednak „to ja śmieję się ostatnia, bo to mój mikrofon jest dziś włączony i najbardziej słyszalny” powiedział również była „spajsetka” w rozmowie z „The Telegraph” za kulisami wystawy „Vogue: 100: A Century of Style” w National Portrait Gallery w Londynie. Trudno nie przyznać jej racji, gdyż podobno roczne zarobki Victorii i jej męża wynoszą ponad 40 milionów funtów! A „wartość rynkowa” małżeństwa jest wyższa niż Królowej Elżbiety II!

Jakie tajemnice zdradziła jeszcze zdradziła Victoria?

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała?

Z takiego założenia wyszła Victoria Beckham, która przyznała, że była najostrożniejszą dziewczyną w „Spice Girls”. Inne członkinie zespołu były „rozrywkowe i spontaniczne – wskakiwały na stoły i tańczyły. Ja byłam jedyną osobą, która sprawdzała, czy ten stół przypadkiem się nie zawali”- wyznała spajsetka.

Okrągła rocznica powstania „Spice Girls”

Z okazji dwudziestej rocznicy wydania singla „Wannabe” planowana jest jubileuszowa trasa koncertowa Spice Girls, jednak Victoria Beckham zapewnia, że nie weźmie w niej udziału. Żałujecie?

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ