Van Gogh Alive od listopada w Polsce!

Światowej sławy wystawa Van Gogh Alive już 14 listopada pojawi się w Polsce! To niepowtarzalna okazja, żeby odkryć twórczość i życie malarza z nowej perspektywy. Na zainteresowanych czekają ponad 3 tysiące dzieł mistrza prezentowanych za pomocą technologii SENSORY4™.

Fot. materiały prasowe

Podczas wizyty w Centrum Wystawowym na PGE Narodowym będziemy mieli szansę przenieść się do Holandii, Paryża, Arles i Auvers-sur-Oise, gdzie Van Gogh tworzył swoje najpopularniejsze dzieła. Prace malarza zobaczymy w formie wielkoformatowych obrazów wypełniających ściany, sufit, kolumny i podłogę. Gra świateł, paleta barw, charakterystyczna faktura i nastrojowa muzyka pozwolą nam poznać życie i twórczość malarza z nieznanej dotąd perspektywy.

„Innowacyjna forma Van Gogh Alive poszerza dotychczasową definicję słowa „wystawa”, w niczym nie przypominając nudnych muzealnych instalacji. Każdy może podążać wybranymi przez siebie ścieżkami, w poszukiwaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia i twórczości malarza. Angażująca zmysły wystawa to zupełnie nowa forma doświadczania sztuki. Zapomnij o tradycyjnym zwiedzaniu i przyglądaniu się obrazom z daleka. Przygotuj się na tętniącą życiem symfonię świateł, kolorów i dźwięków, które przeniosą cię w świat malarstwa artysty. Van Gogh Alive to podróż u boku mistrza po najdalszych zakamarkach jego twórczości.” – zachęcają organizatorzy wystawy.

{youtube}KUUgUCXHEUg|600|450|0{/youtube}

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 14 listopada do 14 grudnia w Centrum Wystawowym na PGE Narodowym w Warszawie.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ