III edycja biegu w sukniach ślubnych

Długa, czy krótka? Typowa „princessa”, „syrenka”, czy może na kształt litery „A”? Jaka suknia ślubna będzie idealna do tego, aby zaprezentować się w niej 13 września o godzinie 10.00 w warszawskim Parku Agrykola? Otóż, każda! Tego dnia nie liczy się bowiem nienaganny wygląd, a wygodne buty, dobra zabawa i chęć pomagania. Telewizja TLC zaprasza na II edycję Biegu w Sukniach Ślubnych, z którego dochód zostanie przekazany na cel charytatywny. Na zwyciężczynie biegu czekają nagrody, a na wszystkich kibiców i osoby zgromadzone tego dnia na Agrykoli – mnóstwo atrakcji! Finałowym punktem imprezy będzie koncert Grzegorza Hyżego. 

 Źródło: materiały prasowe

DO BIEGU, GOTOWI? START! NA NAJSZYBSZE UCZESTNICZKI CZEKAJĄ NAGRODY

Drogie Panny, Panie i… Panowie, wszyscy fani biegania, truchtania, i szybkiego marszu przed Wami do pokonania dystans 1 kilometra. Trasa biegowa została wyznaczona w granicach warszawskiego Parku Agrykola. W tej konkurencji najważniejsza jest dobra zabawa w szczytnym celu, wygodne buty oraz suknia ślubna.

Na zwyciężczynie biegu czekają atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in.: voucher na suknię ślubną lub wieczorową z kolekcji Violi Piekut, voucher do sklepu sportowego ForPro, nowoczesne lokówki Fashion Curl Secret od BaByliss, komplety bielizny od Li Parie, voucher na usługi florystyczne od Rock&Flower oraz wyjątkowe prezenty od dostawcy nowoczesnych usług – firmy Vectra i nagroda od Teatru Capitol. Ponadto wszystkie uczestniczki biegu otrzymają kupony rabatowe na sztuki grane w tym teatrze. Trzy zawodniczki, które pokonają trasę biegu z 3 najlepszymi czasami otrzymają roczny zapas produktów Oshee.

Nie masz jeszcze ślubnej kreacji w szafie? Jesteś mężczyzną, który ma ochotę podjąć wyzwanie i wziąć udział w biegu? Zapraszamy i wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom! W pakietach startowych, które są do nabycia na www.eventim.pl, znajdą się białe, tiulowe spódniczki oraz welony. Nie zwlekajcie z decyzją do ostatniej chwili! Koszt jednego pakietu to 60 PLN. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dla Ani Krupy – podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

BIEGNIJMY W SZCZYTNYM CELU!

Ania Krupa urodziła się bez rąk. Dziś ma 34 lata, pracuje, wychowuje samotnie kilkuletnią córkę, opiekuje się starszym bratem. Jej entuzjazmem i życiową energią można by obdzielić cały świat. Zapytana kiedyś przez Annę Dymną o to, co by wybrała: milion złotych czy nowe, własne ręce – Ania, bez wahania, odpowiedziała, że milion! Bez rąk nauczyła się żyć i dziś bardziej doskwiera jej brak pieniędzy.

Chcemy pomóc Ani i zebrać pieniądze na samochód, który jest jej niezbędny do normalnego funkcjonowania. Codziennie musi pokonywać kilkanaście kilometrów, żeby dostać się do pracy, zawieźć córkę do szkoły i zorganizować swoje życie.

Jeśli nie bierzecie udziału w biegu, ale chcielibyście pomóc – możecie to zrobić przelewając dowolną kwotę na konto fundacji. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zorganizuje także zbiórkę publiczną na rzecz Aniu w dniu Biegu.

MIASTECZKO TLC I KONCERT GRZEGORZA HYŻEGO

II edycję „TLC – Biegu w Sukniach Ślubnych” poprowadzi aktorka, prawniczka oraz absolutna fanka biegania – Joanna Jabłczyńska. Gościem specjalnym będzie Stefano Terrazzino – prowadzący program „Salon Sukien Ślubnych: Polska” w TLC. Joanna zapowiedziała, że podobnie jak i w ubiegłym roku, w wygodnych butach, sukni ślubnej i welonie, stanie ramię w ramię z zawodniczkami na linii startu. Być może uda jej się namówić do tego również Stefano…

Ponadto na wszystkich odwiedzających Park Agrykola czekać będą wyjątkowe atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy. Wśród nich m.in.: wielka wyprzedaż sukien ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut. To prawdziwa gratka dla kobiet, które będą mogły nabyć kreację od słynnej projektantki Gwiazd, nawet z 70% rabatem. Z kolei w strefie fryzjerskiej, przygotowanej przez markę BaByliss, panie będą mogły skorzystać z porad ekspertów oraz przetestować najnowocześniejszy sprzęt do stylizacji włosów. Na próbny make-up oraz porady ekspertów możecie również liczyć w strefie marki Benefit Cosmetics. Natomiast Rock&Flower – florystyczny zespół tworzony przez utalentowane i pełne pasji florystki – poprowadzi warsztaty z robienia wianków, w których będzie można pobiec! Specjalistki będą także służyć radą w kwestii ślubnych dekoracji kwiatowych. Ponadto eksperci z Wedding Show Powiedzmy Tak pomogą wszystkim zainteresowanym wybrać motyw przewodni ślubu i wesela oraz powiedzą, jak umiejętnie wdrożyć go w życie.  Z kolei profesjonalne brafitterki Li Parie doradzą kobietom, w jaki sposób dobrać najważniejszy element garderoby, czyli bieliznę, która efektownie wyeksponuje wszystkie walory figury. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Tego dnia scena Teatru Capitol, jednego z partnerów imprezy, przeniesie się na Agrykolę. W specjalnej „capitalnej” strefie będzie możliwość spotkania i rozmów z aktorkami teatru, m.in.: Martą Chodorowską, Martą Wierzbicką oraz Katarzyną Skrzynecką.  A wspólne zdjęcia z Gwiazdami w oryginalnej scenografii jednej ze sztuk będą stanowiły niepowtarzalną pamiątkę dla każdego, kto podczas tego wydarzenia zechce je odwiedzić.

Na szczególną uwagę zasługują debiutujące w tym roku strefy: fitness i męska. Pierwsza z nich zostanie przygotowana przez sklep ForPro. Przez cały czas trwania imprezy eksperci ForPro będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych sportem i zdrowym stylem życia. Przed biegiem zaś, wspólnie z trenerkami Nike: Kasią Wolską, Kasią Witkowską i Lidią Zamyłko, poprowadzą specjalną rozgrzewkę dla uczestniczek. Strefa męska to z kolei prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji! Gwarantujemy, że dzięki marce ŠKODA mężczyźni nie będą się nudzić. Możliwość podnoszenia swoich kompetencji, jako kierowców wspólnie z instruktorami ze ŠKODA Auto Szkoła, spotkania z ekspertami, symulator czasu reakcji podczas jazdy oraz alkogogle – to tylko zapowiedź atrakcji, jakie tego dnia czekają mężczyzn na Agrykoli. Firma ŠKODA przygotowała również wiele atrakcji dla najmłodszych – tor samochodzikowy, klocki z pianki, kolorowanki i wesołe konkurencje pobudzające wyobraźnię dzieci – to tylko namiastka. Zachęcamy więc, żeby tego dnia pojawić się na Agrykoli całymi rodzinami. Każdy, najmłodszy i najstarszy znajdzie tu bowiem coś dla siebie! Na wszystkich gości miasteczka czekać będą również najlepsze warszawskie food trucki, słodki poczęstunek od Batidy oraz specjalna strefa chillout, przygotowana przez dostawcę nowoczesnych usług – firmę Vectra.

Finałowym punktem „Biegu w Sukniach Ślubnych” będzie koncert Grzegorza Hyżego. Artysta, który szturmem podbił polską scenę muzyczną i zawładnął listami przebojów największych stacji radiowych w Polsce, z pewnością podbije serca damskiej części publiczności. Ze sceny wybrzmią takie hity jak: „Na chwilę”, „Wstaję” „Pusty dom” czy „Zagadka”.

Tej imprezy nie można przegapić! Charytatywny Bieg w Sukniach Ślubnych – 13 września, godzina 10.00 w warszawskim Parku Agrykola. Mnóstwo atrakcji, konkursów i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję – czekamy już tylko na Was! 

________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ