Urszula Dębska wróciła do „Pierwszej miłości”

Urszula Dębska wraca do „Pierwszej miłości”? Powstało zamieszanie

Urszula Dębska z serialem „Pierwsza miłość” związana jest dziewięć lat. Przed wakacjami Wekslerówna zapadła w śpiączkę. Nikt nie wiedział, czy przeżyje. Po wybudzeniu okazało się, że nie może chodzić. Konieczna była długa rehabilitacja w Anglii. Niedawno Sabinę znowu widzieliśmy w serialu! Czy bohaterka wróciła już na stałe? Szczere wyznanie gwiazdy!

Urszula Dębska wraca do „Pierwszej miłości”? Powstało zamieszanie

Niedawno ponownie widzieliśmy Sabinę Weksler w „Pierwszej miłości”. Fani bardzo chcieliby, aby ich ulubienica wróciła do serialu na stałe.

 „Ale frajdę wczoraj miałam jak oglądałam odcinek z Tobą. Niech Twój wątek wraca bo jesteś silnym filarem tego serialu” ,

„Po obejrzeniu wczorajszego odcinka nie wiem czy dobrze zrozumiałam to ze sabina bedzie sie pojawiała jak tego sytuacja bedzie potrzebowała, czyli ze nie odchodzisz trochę mniej cie bedzie teraz w pierwszej miłosci”,

„Oglądałam dzisiejszy odcinek i się wzruszyłam jak przyszłaś zobaczyć się ze znajomymi. Szkoda, ze na razie cię nie będzie. Jednakże mam nadzieje, ze powrócisz ❣️” – pisali w mediach społecznościowych fani aktorki. 

https://www.facebook.com/851298811561939/photos/a.852488181443002.1073741828.851298811561939/2008637255828083/?type=3&theater

To było dawno

Okazuje się, że sceny z Urszulą Dębską były nagrywane kilka miesięcy temu, jeszcze w zeszłym roku. Gwiazda również nie wie, czy wróci na plan serialu. Obecnie Sabina Weksler przebywa na rehabilitacji w Anglii. Czy dziewczyna wróci do Polski? Tego nie wie nawet odtwórczyni tej roli!

„Nie byłam na planie. Czy ja podkręcam? Powiem szczerze. Nie gram, nie mam bladego pojęcia, czy będę. Trochę się zrobiło teraz zamieszanie, że niby wróciłam. Można powiedzieć, że postać wróciła na chwilę, ale ja nie wróciłam na plan. To były odcinki nagrywane parę miesięcy temu. Ta informacja też mnie zaskoczyła, bo dużo osób pytało, czy wróciłam do pracy w serialu. To było nagrywane z zeszłym roku i po prostu postać się pojawiła, ale na tę chwilę jest cały czas w Anglii. Niczego nie ukrywam, wiem tyle, co wy” – wyznała gwiazda w rozmowie z „Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Urszula Dębska fot. commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ