Udaj się do najbardziej romantycznych zakątków Francji z Romance TV!

Francuzi 14 lipca obchodzą swoje święto narodowe, a widzowie Romance TV w tym dniu będą mieli okazję przenieść się do tego pięknego kraju, dzięki ukochanym filmom przygotowanym przez stację. Cykl rozpocznie się o 8:45 aż czterema odcinkami serii „Stół w Prowansji”. Następnie amatorzy Francji przeniosą się do stolicy w kultowym już „Lato w Paryżu”. W kolejce czekać będzie także „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Prowansji”. Wieczór widzowie spędzą oglądając „Lato w Południowej Francji” (g.20:00), a zakończą go „Latem w Bretanii” (g. 21:55).

France, mon Amour! Chyba nie ma bardziej romantycznych miejsc dla zakochanych niż
w malowniczej Francji! Ten wielki naród będzie celebrować 14 lipca swoje święto państwowe,
a wszyscy frankofile będą mogli świętować wraz z nim i przenieść się w najpiękniejsze zakątki kraju. Nie zabraknie oczywiście miłości, emocji i przygód!  

Stół w Prowansji

Fani serii filmów „Stół w Prowansji” ucieszą się z powrotu na antenę czterech odcinków przygód lekarki Véronique Gilbert. Jej zawodowe i rodzinne perypetie śledzić można będzie oglądając „Stół w Prowansji: Lekarka mimo woli” (g. 8:45), „Stół w Prowansji: Nadzieja na wyzdrowienie” (g. 10:30), „Stół w Prowansji: Lekarze na rozdrożu” (12:25) i „Stół w Prowansji: Niespodziewane córki” (g. 14:20).

Wakacyjne hity stacji, Lato w Paryżu i Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Prowansji

Paryż, najbardziej romantyczna stolica Europy, bogactwo dzieł sztuki i niesamowitej kultury odwiedzą widzowie oglądając kultowy już film „Lato w Paryżu” (g. 16:15). Czy Klara mająca nadzieję na oświadczyny pod wieżą Eiffla, odnajdzie prawdziwą miłość właśnie w Paryżu? Ze stolicy Francji przeniesiemy się ponownie do Prowansji i to ulubionym statkiem fanów Romance TV! „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Prowansji” (g. 18:05) będzie pełen emocji, gdyż tym razem świadkowie będą chcieli przeszkodzić w zaplanowanym ślubie zakochanych….

Wieczór w Południowej Francji i Bretanii

O godz. 20:00 Romance TV zaprasza na „Lato w Południowej Francji”. Będąc małą dziewczynką, Charlotte chętnie odwiedzała swojego wuja Oliviera, który był właścicielem pięknej posiadłości i zameczku w Prowansji. Obecnie kobieta pracuje jako doradca do spraw przedsiębiorczości, a wuj Olivier zostawił jej w spadku zameczek, który Charlotte zamierza sprzedać. Na miejscu kobieta spotyka André, przybranego syna Oliviera, który odziedziczył drugą połowę posiadłości. Okazuje się, że mężczyzna ma całkowicie inne plany co do spadku niż Charlotte. Na szczęście Olivier zastrzegł w testamencie, że decyzja spadkobierców odnośnie przyszłości budowli musi być podjęta przez nich oboje i być jednomyślna. Czy Charlotte i André dojdą jakoś do porozumienia?

Wieczór zakończymy „Latem w Bretanii” (g. 21:55). Britta, lekarka weterynarz, rozstała się niedawno ze swoim życiowym partnerem i chce zbudować sobie nowe życie. Najchętniej w Bretanii. Swój wymarzony dom już znalazła, ale zainteresowany jest nim również Yves, rybak, który nie może już zarabiać na połowie ryb i chciałby się utrzymywać z wynajmowania wakacyjnych mieszkań. Czy tych dwoje połączy uczucie?

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ