Netflix i Maciej Kawulski pracują nad adaptacją „365 dni” Lipińskiej

– Pracuję nad filmową adaptacją powieści sensacyjno-erotycznej Blanki Lipińskiej pod tytułem „365 dni”, której koproducentem został Netflix – zdradził w rozmowie z „Pulsem Biznesu” Maciej Kawulski.

„365 dni” było debiutem literackim Blanki Lipińskiej. Książka okazała się bestsellerem. To historia – jak zapewnia wydawca – „obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca”, swoiste połączenie „Ojca chrzestnego” i „50 twarzy Greya”.

https://www.instagram.com/p/B3rm5lqhEy-/

Wzorem „50 twarzy Greya” Blanka postanowiła przenieść swoje książki na ekran. Od kilku miesięcy obficie relacjonuje więc za pośrednictwem Instagrama postępy nad kręceniem filmu. Póki co o adaptacji wiadomo niewiele. Lipińska nie zdradziła nawet, kto zagra w jej produkcji.

Autorka „365 dni” pochwaliła się za to na Instagramie, że koproducentem jej filmu został międzynarodowy gigant, Netflix„Można? Można!” – słusznie emocjonowała się na InstaStories Blanka. Dodała też: „Albo grubo, albo wcale!”.

https://www.instagram.com/p/B3tmIB8Hf70/

Maciej Kawulski współpracuje z Blanką Lipińską

Maciej Kawulski w rozmowie z „Pulsem Biznesu” pochwalił się, że pracuje obecnie nad adaptacją polskiej odpowiedzi na „50 twarzy Greya”.

Współpraca Macieja Kawulskiego z Bianką Lipińska nie wydaje się przypadkowa, gdyż autorka od lat jest związana z Federacja KSW. Lipińska odpowiada za wizerunek KSW Ring Girls.

https://www.instagram.com/p/BjxCCiSBXdC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Kolejny projekt Kawulskiego

W drugiej połowie września współwłaściciel KSW napomknął w mediach społecznościowych, że pracuje nad kolejnym projektem:

„Wiele lat temu zaczęła pracę w KSW zamieniając obowiązki kilku dziewczyn przy gali w zjawisko zwane KSW girls, zjawisko, które dziś urosło do miana instytucji obserwowanej niekiedy baczniej niż niejedna walka gwiazd. Kilka lat później dostałem rękopis „365 dni”. Powiedział mi wtedy, że emocjonalną mapę tej powieści napisało samo życie … jej życie. Większość nie wierzyła w ten projekt a pozostałym nie chciało się wstać z fotela i nad tym pochylić. Jakiś czas później banda niedowiarków musiała skorygować przekonania a ci drudzy musieli ruszyć dupę i przyjrzeć się czemuś na co z ekscytacją patrzyły już ,niczym nie zmuszane, setki tysięcy fanów. Dziś trylogia o zwykłej /niezwykłej dziewczynie wpisała się do historii polskiej literatury jako pierwsza napisana językiem potocznym, prostym, dla ludzi – nie dla krytyków. Dziś też jesteśmy na planie międzynarodowej produkcji filmowej, której filarem i wyłącznym powodem stały się słowa, które spisane ręcznie dostałem kilka lat wcześniej, słowa osoby o której piszę. @blanka_lipinska jest żywym przykładem na to, że sukces to tylko decyzja i tylko my sami możemy ją podjąć . ??? #365dni #film #ksw #tendzien” – napisał na instagramie Kawulski.

Jednocześnie Kawulski cały czas pracuje także nad filmem „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.”, który jest kolejną produkcją po Underdogu.

https://www.instagram.com/p/B2mPpp3HRIh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

„365 dni”: kiedy premiera?

Jak donosi Radio Zet, premiera „365 dni” zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku.

Zobacz również:

Źródło: Onet / Fot. instagram.com/blanka_lipinska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ