Margaret wystąpi w polskiej Eurowizji z piosenką „Tempo”?

Uczestniczka Eurowizji skopiowała hit Margaret? Jest komentarz Polki!

Fani Margaret odkryli, że uczestniczka Eurowizji, która reprezentuje San Marino, nagrała bardzo podobną piosenkę do hitu Polki – „Cool Me Down”. Czy polska artystka zamierza wejść na drogę sądową?

Uczestniczka Eurowizji skopiowała hit Margaret? Jest komentarz Polki!

Fani Margaret odkryli, że Jennifer Brening, reprezentantka San Marino na tegorocznej Eurowizji, nagrała piosenkę „Party Shore”,, która jest łudząco podobna do hitu Polki „Cool Me Down”. Jak Margaret komentuje to zamieszanie? Czy zamierza wejść na drogę prawną?

– To jest piosenka, która nie będzie uczestniczyła w Konkursie Eurowizji, to jest jej piosenka sprzed jakiegoś czasu. Faktycznie, jest ona inspiracją. Jest nam strasznie miło, że ktoś nas docenił w ten sposób. To też nie jest utwór, który odniósł taki sukces, żeby się denerwować. Jak byłam w Szwecji,, to rozmawiała z producentami i z wszystkimi współtwórcami i powiedzieliśmy: „Ok, fajnie, to jest chyba dobra piosenka” – mówiła Margaret w rozmowie z „Party”.

Posłuchajcie obu utworów i oceńcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=Gw9XvBy0eh8

Przypominamy, że Margaret wzięła udział w finale szwedzkich eliminacji do Eurowizji „Melodifestivalen 2018”. Piosenkarka zaśpiewała piosenkę „In My Cabana”. Artystka zdobyła 103 punkty i ostatecznie zajęła 7. miejsce na dwunastu wokalistów.

„Biorę udział w szwedzkim Melodiefestivalen. To jest festiwal, który ma wyłonić kandydata na Eurowizję, który ma reprezentować w tym wypadku Szwecję. Natomiast zejdźmy wszyscy na ziemię. Szwecja stoi muzyką i ja będę konkurować ze świetnymi szwedzkimi artystami. Nie mam żadnej myśli na temat wygrania tego konkursu, ponieważ uważam, że nie powinnam. Ja tam jestem tak naprawdę po to, żeby się pokazać. Moje dwie piosenki są tam bardzo popularne, ale ciężko było im skojarzyć piosenkę z twarzą, tak to jest” – Margaret tłumaczyła swoją decyzję w rozmowie z „Party”.

Finał szwedzkich eliminacji wygrał Benjamin Ingrosso z piosenką „Dance You Off”. To on będzie reprezentować Szwecję na międzynarodowej Eurowizji 2018. Łącznie zebrał 181 punktów. Oto jego utwór!

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ