Agnieszka Kaczorowska jest projektantką

Agnieszka Kaczorowska jest projektantką! Czym zaskoczy nas gwiazda?

Agnieszka Kaczorowska nie zwalnia tempa! Aktorka jest bardzo zapracowaną osobą – bierze udział w „Tańcu z Gwiazdami”, gra w musicalu „Karol”, a niedawno otworzyła sklep internetowy z profesjonalnymi butami do tańca. Na tym jeszcze nie koniec! Artystka właśnie zaprojektowała kolekcję torebek dla marki Goshico! Kiedy premiera?

Agnieszka Kaczorowska jest projektantką! Czym zaskoczy nas gwiazda?

Agnieszka Kaczorowska spełnia swoje marzenia. Artystka gra w musicalu „Karol”, bierze udział w „Tańcu z Gwiazdami”, a od niedawna sprzedaje profesjonalne buty do tańca marki Dance Naturals.

„Pracowałam nad tym wraz z moim zespołem od kilku miesięcy. Zamarzyło mi się bowiem wtedy, aby sprowadzić pewną markę butów tanecznych do Polski – DANCE NATURALS. Jest to firma, która działa na rynku od 1995 roku i zdobyła zaufanie najlepszych tancerzy na świecie. To były zawsze moje ulubione buty do tańca, które sprowadzałam dla siebie specjalnie z Włoch, ponieważ zawsze liczyła się dla mnie najwyższa jakość. Każda para butów jest przygotowana z naturalnych materiałów, z dbałością o szczegóły, od początku do końca pod okiem ekspertów” – napisała gwiazda na swoim blogu.

Wystarczy już tylko jedna torebka

Jednak na tym nie koniec! Agnieszka Kaczorowska zaprojektowała kolekcję torebek we współpracy z marką GOSHICO. Gwiazda zawsze chodziła z wieloma torbami, gdyż nie wszystkie rzeczy mieściły się w jednej. Teraz ma specjalny zestaw, który pomieści wszystko w jednej torebce.

„Kochani, już jutro, w piątek rusza sprzedaż specjalnej kolekcji GOSHICO & Agnieszka Kaczorowska ‼️ Zawsze chodziłam z tysiącem toreb, teraz mam specjalny zestaw, który pomieści wszystko w jednej… ???? Zapraszam od jutra do sklepu na stronie www.agnieszkakaczorowska.pl ??” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/BRIGD2YgF3Q/?taken-by=agakaczor

Co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja powstała na bazie gotowych modeli toreb Goshico, które zmodyfikowano, aby było odpowiednie dla aktywnych kobiet. Kaczorowska promuje dużą torbę, kopertówkę, kosmetyczkę, pokrowiec na buty oraz ubrania. Wszystko wykonane jest z wodoodpornych materiałów, wykończone okuciami oraz pojawiają się skórzane wstawki.

https://www.instagram.com/p/BRDcGIPgvvq/?taken-by=agakaczor

„Z Małgosią Kotlonek, właścicielką marki GOSHICO spotkałyśmy się trochę przypadkiem, ale że nie ma przypadków i wszystko dzieje się po coś, to postanowiłyśmy coś razem stworzyć. Marzyłam, aby w moim sklepie pojawiły się kolekcje specjalne marek, które prezentują wysoką jakość produktów. GOSHICO wstrzela się w to idealnie! Na co dzień chodzę z tysiącem toreb, bo nie wszystko mieściło mi się w jednej. Wpadłam na pomysł, aby zrobić taki zestaw, który połączy wygodę z funkcjonalnością! Tak powstała kolekcja dla aktywnych kobiet sygnowana moim nazwiskiem” – zdradziła gwiazda w rozmowie z „Galą”.

Premiera kolekcji już trzeciego marca. Planujecie kupić torby zaprojektowane przez Agnieszkę Kaczorowską?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/agakaczor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ