Wielgucki

TVP chciała zatrudnić hejtera Owsiaka – Piotra Wielguckiego

Piotr Wielgucki znany jako Matka Kurka to nieustępliwy hejter Jerzego Owsiaka. Internauta miał ofertę pracy w TVP. 

Piotr Wielgucki jest znany z wieloletniej i niespecjalnie udanej prywatnej krucjaty przeciwko Jerzemu Owsiakowi i WOŚP. Gdy sąd zdecydował, że Wielgucki naruszył dobra osobiste Owsiaka nakazał internaucie, aby ten usunął obraźliwe wpisy i zapłacił 10 tysięcy odszkodowania. Z kosztami sądowymi rachunek wyniósł 19130 złotych. Potwierdzenie przelewu Wielgucki opublikował na Twitterze. Wraz z chamskim komentarzem: “Masz i pie…ol się”. Nie oznacza jednak to, że Wielgucki zrezygnował ze swojej wojny. Jeszcze w dniu ostatniego finału pisał na Twitterze: “Frajerze obiecuję ci, że prawda o tobie, jeszcze za twojego życia wyjdzie na jaw. Masz to u mnie!” Już po ataku na prezydenta Adamowicza na swoim Wielgucki blogu publikował m.in. “Czy Adamowicza zabiła mafia?”, gdzie snuje fantazje: “Mafia ma swoich ludzi wszędzie, w przypadku Gdańska mówimy o ratuszu, komendzie policji, służbie więziennej, urzędzie skarbowym, a nawet szpitalach i straży pożarnej. Tak działa mafia.” 

Okazuje się, że hejter dostał propozycję pracy od TVP, z której nie skorzystał. O sprawie powiadomił sam Wielgucki w sieci społecznościowej. 

Wciąż jednak internauta nie zaprzestał kampanii hejtu. Promuje m.in. tekst: “Dlaczego nienawidzę Owsiaka, a nienawidzę go za wszystko” oraz obraża inne osoby. Wciąż to jednak za mało by odstraszyć TVP, które zapraszało go wcześniej do “Salonu dziennikarskiego”, zaś obecnie proponowało nawet pracę. Cóż, jaka telewizja tacy “fachowcy”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...