Znamy kinową datę premiery „50 Twarzy Greya”

gre1Wydawniczy hit ostatnich lat – 50 twarzy Greya – doczeka się ekranizacji latem 2014 roku. Wkrótce dowiemy się, kto zagra w poczytnym erotyku.

To, że premierę filmu wstępnie zaplanowano na lato 2014 – już wiemy. Prace nad ekranizacją powieści E. L. Jamesa prawdopodobnie są bardziej zaawansowane niż nam się wydawało. Obsada wciąż jednak pozostaje zagadką.

Prawdopodobnie za rok zawładnie światem istna greyomania. Utwór, którego bohaterami są Christian Greay i Anastasja Steel bił w ostatnich latach wszelkie rekordy poczytalności. Za książkę chwycili nawet Ci, którzy nie maja w zwyczaju tego robić. Czy będziemy mieli do czynienia z czymś na skalę Zmierzchu i Harrego Pottera? – to pytanie zadaje sobie wielu kinomanów i moli książkowych. Dziennikarze pilnie śledzą treści przekazywane przez Adama Fogelsona – jednego z szefów Universe (wytwórni odpowiedzialnej za produkcję filmu). Portale internetowe dołączają coraz to kolejnych aktorów do plejady nazwisk, które mają szansę zagrać w filmie.

Universe obiecuje, że ekranizacja powieści będzie miała wysoki poziom. Zapowiada także powstanie kolejnych produkcji opartych o erotyczną historię wymyśloną przez Jamesa.

Joanna Sposób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4486 More posts in Newsy category
Recommended for you
Znaleziono ciało 5-letniego chłopca

Policja poinformowała, że na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleziono ciało dziecka. Najprawdopodobniej chodzi o poszukiwanego od kilku...