Radwańska Inglot

Radwańska o związku z Celtem: Na pierwszą randkę zapraszał mnie pół roku

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są parą nie tylko na korcie, ale równie w życiu. Jak wyglądały początki ich znajomości? Okazuje się, że mężczyzna zapraszał tenisistkę na pierwszą randkę aż pół roku!

Kto jest narzeczonym Agnieszki Radwańskiej?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są parą już od kilku lat, jednak razem oficjalnie zaczęli pokazywać się dopiero dwa lata temu. Kim jest wybranek najlepszej polskiej tenisistki? To 31-letni sparingpartner i drugi trener Radwańskiej. Mężczyzna pochodzi z Częstochowy, jest również ekspertem i komentatorem tenisowym.

Wiele wątpliwości…

Okazuje się, że początki ich znajomości nie były łatwe. Częstochowianin miał wątpliwości, czy zapraszać Agnieszkę na pierwszą randkę. Nie chciał, aby związek negatywnie wpłynął na ich relacje zawodowe, gdyż już wtedy razem pracowali. Nie wiedział też, czym mógłby zaimponować tak wspaniałej dziewczynie. Agnieszka była już wtedy znana, a jej kariera nabierała coraz szybszego tempa. Miał obawy, że nie uda się połączyć dwóch, odmiennych światów.Oboje wspominają, że Agnieszka Radwańska chciała „wprosić” się na kawę, ale on nie mógł się zdecydować.

„Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie. (…) Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć. – wyznał Dawid Celt w wywiadzie dla „Vivy!”.

Długie oczekiwania na pierwszą randkę

Okazuje się, że Celt na pierwszą randkę zapraszał Agnieszkę aż przez pół roku.

„Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał… (śmiech)” – dodaje Radwańska.

 

—————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Radwańska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ