Trudne znaki zodiaku, których mężczyźni unikają jak ognia

Małżeństwo z nimi może być skazane na porażkę. Dlaczego i jakie to znaki zodiaku?

Dla osób, które wierzą w astrologię, znaki zodiaku mają ogromne znaczenie. To w końcu one determinują nasze cechy charakteru. W związku z czym są pewne znaki, których mężczyźni z reguły wolą unikać. Jakie to znaki?

Te znaki niekoniecznie nadają się na kandydatki na żonę:

Według astrologów istnieje listę znaków kobiet, które będą trudne w małżeństwie. Należy do nich między innymi znak Skorpiona. Który ma tendencję do tego by przed małżeństwem pokazać swoją najlepszą stronę – urok osobisty, poczucie humoru, stateczność, czy zaradność. W związku z czym wydają się być idealnymi kandydatkami na przyszłą żonę. Jednak po ślubie może ujawnić się ich gorsza strona. SĄ DOSYĆ apodyktyczne i kłótliwe (często nawet bez powodu). Taki znak zodiaku, szczególnie szczególnie „niekompatybilny” może być z mężczyznami, lubiącymi dominować.

Kolejny znak zodiaku to Baran. Który jest w stanie zwabić swoją ponadprzeciętną charyzmą, energią, i byciem w ciągłym ruchu. Niestety osoby spod tego znaku mają tendencję do ciągłego szukania nowych doznań i wrażeń. Kobieta-Baran nie znosi nudy i stabilizacji. Z taką osobą może być ciężko o trwały związek. Szczególnie nie zniosą tego osoby lubiące spokój, stabilizację i spokojny, domowy tryb życia.

Trudne do zbudowania trwałego związku mogą być także kobiety urodzone pod znakiem Ryb. To zazwyczaj kobiety sukcesu, przedsiębiorcze karierowiczki, które jednak potrafią być całkiem wyrozumiałe. Niestety, mają także tendencję do bycia nadopiekuńczymi. Co może się skończyć nadmierną kontrolą męża, oraz odebrania mu prawa do decyzji.

Należy jednak pamiętać, że to tylko schematyczna lista, którą należy traktować z dozą dystansu. Życie wszystko weryfikuje i pisze różne scenariusze 🙂

Źródło: pikio.pl

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ