Młynarczyk i Pieńkowska razem na planie „M jak miłość”

Tomek Chodakowski wraca do „M jak miłość”? Wszystko może się zdarzyć!

Czy Andrzej Młynarczyk wróci do „M jak miłość”, a my znowu zobaczymy na ekranie Tomka Chodakowskiego? Wiele na to wskazuje! Dzielnego policjanta zobaczymy już po wakacjach?

Tomek Chodakowski wraca do „M jak miłość”? Wszystko może się zdarzyć!

Andrzej Młynarczyk prawie pół roku temu pożegnał się z widzami „M jak miłość”. Mężczyzna wcielał się w postać Tomka Chodakowskiego. Jednak dzielny policjant został brutalnie pobity, w wyniku czego zapadł w śpiączkę. Fani mieli nadzieję, że bohater przeżyje, ale Tomek zmarł. Wielu widzów nie mogło pogodzić się z tą tragedią.

Andrzej Młynarczyk pożegnał się z fanami. Mówił, że nie było łatwo odejść z serialu. Jednak nadszedł czas na nowe wyzwania zawodowe.

“Kochani! Dziękuje Wszystkim, którzy śledzili losy mojego bohatera, za emocje, wzruszające chwile, za piękne słowa, listy i spotkania. Dzięki wielkie Fanom! – to dzięki Wam ta postać stała się tą właśnie postacią. Dzięki serdeczne ekipie filmowej i tym, którzy są związani z produkcją serialu. Pozdrawiam Wszystkich! Ściskam mocno!!! Andrzej” – napisał aktor na swoim fanpage.

Jednak teraz nadszedł czas na nowe wyzwania zawodowe.

„Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydując się na ten krok czułem że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie TTBZ. Uznałem, że program pozwoli mi poznać własne możliwości. Dotychczas nie miałem możliwości sprawdzenia się na estradzie” – powiedział Andrzej Młynarczyk w rozmowie z “Rewią”.

Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”?

Kilka dni temu w internecie pojawiło się nagranie i zdjęcie Andrzeja Młynarczyka z Małgorzatą Pieńkowską. Aktorzy zdradzili, że znowu razem będzie grać. Fani zastanawiali się, czy w „M jak miłość”. Okazuje się, że wszystko jest możliwe!

„Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję. Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe” – pisze “Super Express”.

——————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Andrzej Młynarczyk Official              

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...