Maja Bohosiewicz wzięła ślub! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz apeluje do Polek. Robisz to codziennie…

Maja Bohosiewicz przypomina internautkom, że warto badać piersi. O profilaktyce szczególnie dużo mówi się właśnie w październiku. Na co jeszcze zwróciła uwagę aktorka? Ważny szczegół!

Maja Bohosiewicz apeluje do Polek. Robisz to codziennie…

Maja Bohosiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka najczęściej w zabawny sposób opisuje swoje rodzinne i macierzyńskie perypetie. Jednak tym razem zwróciła uwagę internautek na profilaktyczne badania piersi. Przyjęło się, że to właśnie październik jest miesiącem poświęconym dbałości o zdrowie w tym zakresie. 

“Dziewczyny, kobiety, dzierlatki. Wiecie, że październik to nasz miesiąc? Że to moment w którym badamy piersi?” – napisała Maja Bohosiewicz. 

“Ha! Zbadałam we wrześniu 👍🏻💪🏻”

“Fajnie że przypominasz o badaniach, to ważne 😊”,

“Dzisiaj pierwsze USG w życiu. Wiem, że zbyt późno ale lepiej teraz niż wcale. #dziewczeńskl”,

“Uwielbiam Cię Maju, w ważnej sprawie a post tak dobrze napisany, że zostaje w pamięci 👏#fajnie #że #jesteś” – pisały internautki.

Samo zdrowie, czyżby?

Aktorka przypomniała również, że wiele dezodorantów i antyperspirantów zawiera szkodliwe składniki np. aluminium oraz kamień ałunu, które mogą rozwijać nowotwory piersi. 

“Któraś z was napisała do mnie żebym napisała o szkodliwości antyperspirantów, które mają wpływ na nowotwory piersi właśnie. Więc piszę. Poczytajcie o tym w internetach, nawet kamień ałunu, który myślałam, że samo zdrowie okazuje się, że jest z goła chemiczny i z aluminium” – przypomniała gwiazda.

Maja Bohosiewicz opowiedziała też anegdotkę z czasów studenckich…

“A najśmieszniejsza anegdota z tymi pachowymi sprawami to taka, jak widziałam reklamę dezodorantu, który działa 72 godziny. Wow! To jest wyczyn. 3dni! 3 dni bez prysznica! 🤪 ale były były czasy jak moja współlokatorka wstawała w makeupie z “wczoraj” i tylko podrasowywała rzęsy. 🤦🏻‍♀️ takie czasy studenckie” – napisała aktorka.

Też pamiętacie takie czasy? 😉

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...