Maja Bohosiewicz wzięła ślub! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz apeluje do Polek. Robisz to codziennie…

Maja Bohosiewicz przypomina internautkom, że warto badać piersi. O profilaktyce szczególnie dużo mówi się właśnie w październiku. Na co jeszcze zwróciła uwagę aktorka? Ważny szczegół!

Maja Bohosiewicz apeluje do Polek. Robisz to codziennie…

Maja Bohosiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka najczęściej w zabawny sposób opisuje swoje rodzinne i macierzyńskie perypetie. Jednak tym razem zwróciła uwagę internautek na profilaktyczne badania piersi. Przyjęło się, że to właśnie październik jest miesiącem poświęconym dbałości o zdrowie w tym zakresie. 

“Dziewczyny, kobiety, dzierlatki. Wiecie, że październik to nasz miesiąc? Że to moment w którym badamy piersi?” – napisała Maja Bohosiewicz. 

“Ha! Zbadałam we wrześniu 👍🏻💪🏻”

“Fajnie że przypominasz o badaniach, to ważne 😊”,

“Dzisiaj pierwsze USG w życiu. Wiem, że zbyt późno ale lepiej teraz niż wcale. #dziewczeńskl”,

“Uwielbiam Cię Maju, w ważnej sprawie a post tak dobrze napisany, że zostaje w pamięci 👏#fajnie #że #jesteś” – pisały internautki.

Samo zdrowie, czyżby?

Aktorka przypomniała również, że wiele dezodorantów i antyperspirantów zawiera szkodliwe składniki np. aluminium oraz kamień ałunu, które mogą rozwijać nowotwory piersi. 

“Któraś z was napisała do mnie żebym napisała o szkodliwości antyperspirantów, które mają wpływ na nowotwory piersi właśnie. Więc piszę. Poczytajcie o tym w internetach, nawet kamień ałunu, który myślałam, że samo zdrowie okazuje się, że jest z goła chemiczny i z aluminium” – przypomniała gwiazda.

Maja Bohosiewicz opowiedziała też anegdotkę z czasów studenckich…

“A najśmieszniejsza anegdota z tymi pachowymi sprawami to taka, jak widziałam reklamę dezodorantu, który działa 72 godziny. Wow! To jest wyczyn. 3dni! 3 dni bez prysznica! 🤪 ale były były czasy jak moja współlokatorka wstawała w makeupie z “wczoraj” i tylko podrasowywała rzęsy. 🤦🏻‍♀️ takie czasy studenckie” – napisała aktorka.

Też pamiętacie takie czasy? 😉

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...