Andrzej Młynarczyk wróci do "M jak miłość"

Tomek Chodakowski pojawi się w „M jak miłość”! Andrzej Młynarczyk wraca na plan?

Czy Tomek Chodakowski naprawdę pojawi się w „M jak miłość”? Wielu fanów bardzo chciałoby ponownie zobaczyć swojego ulubionego aktora w kultowym serialu. Wiele na to wskazuje, że dzielny policjant znowu pojawi się na ekranie! Czy wiąże to się z powrotem Andrzeja Młynarczyka na plan?

Tomek Chodakowski pojawi się w „M jak miłość”!

Andrzej Młynarczyk kilka miesięcy temu pożegnał się z widzami „M jak miłość”. Aktor grał Tomka Chodakowskiego. Niestety dzielny policjant został brutalnie pobity. W konsekwencji zapadł w śpiączkę, a potem zmarł. Widzowie mieli nadzieję, że bohater przeżyje, ale Tomek zmarł. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tym dramatem. 

„Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydując się na ten krok czułem że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie TTBZ. Uznałem, że program pozwoli mi poznać własne możliwości. Dotychczas nie miałem możliwości sprawdzenia się na estradzie” – mówił Andrzej Młynarczyk w rozmowie z “Rewią”.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie Małgorzaty Pieńkowskiej z Andrzejem Młynarczykiem. Para zdradziła, że znowu razem będzie grać. Internauci zastanawiali się, czy aktor znowu zagości na planie „M jak miłość”. Okazuje się, że Tomek Chodakowski prawdopodobnie pojawi się na ekranach telewizorów. 

“Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję. Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe” – pisze “Super Express”.

Zaśpiewa dla niego piosenkę

Okazuje się, że Asia Chodakowska nie tylko będzie myślała o zmarłym mężu, ale również zaśpiewa dla niego romantyczną piosenkę. Utwór, który wykona Barbara Kurdej-Szatan ma być napisany przez Roberta Jansona – polskiego kompozytora, piosenkarza, gitarzystę, który w przeszłości był liderem zespołu Varius Manx.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Andrzej Młynarczyk Official  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...