Michał Piróg

Michał Piróg podziwia pewność siebie Dominiki Gwit. Co zdradza?

Dominika Gwit kilka lat temu straciła ponad 50 kilogramów. W swojej książce „Moja droga do nowego życia” opisała walkę z otyłością, jednak nie udało jej utrzymać szczupłej sylwetki. Często pojawiają się negatywne komentarze. Gwiazda mimo tego czerpie życie pełnymi garściami. Michał Piróg wspiera ją. Co mówi o postawie aktorki?

Dominika Gwit kilka lat temu zachwyciła spektakularną metamorfozą. Aktorka schudła ponad 50 kilogramów. Niestety dopadł ją efekt jo-jo. Miała dość podporządkowywania swojego życia ciągłej kontroli kalorii. Waga znowu zaczęła rosnąć. Dziennikarka często namawia internautów, żeby byli szczęśliwi i żyli w zgodzie ze sobą, a nie tak, jak oczekują tego media. Kibicuje jej Michał Piróg, z którym gwiazda gra w jednym spektaklu.

„Dominikę bardzo wspieram, to utalentowana dziewczyna, cały czas boryka się z oceną negacyjną, ale ma tak duży dystans do tej kwestii. Umówmy się, ona wie, że nie jest kruszynką. Nikomu nie życzę, by w sytuacjach, które wielu by złamały, bo nie jesteś bliska ideału, który media nam narzucają, aby wycofał się z życia. Dominika wręcz przeciwnie. Idzie dalej do przodu. Wie, że jest daleka od swojego ideału, takiego w którym czułaby się super, mimo że ona czuje się ze sobą dobrze, gdyż akceptuje jaka jest rzeczywistość, co jest bardzo ważne. Gratuluję jej tej odwagi” – mówił tancerz w rozmowie z portalem „Party”.

https://www.instagram.com/p/BjsN2MMnMh5/?hl=pl&taken-by=dominikagwit

Miejmy litość

Michał Piróg zwraca uwagę, że nie należy nikogo oceniać, gdyż nie zna się sytuacji danej osoby.

– Mam koleżankę, która była superszczupła, zaczęli dawać jej hormony, uruchomiło to szereg chorób, cukrzycę pokarmową, cukrzycę ciążową, zaburzenia hormonalne. Stała się osobą otyłą. Można wyjść na ulicę i powiedzieć: „Jesteś grubasem, bo o siebie nie dbasz!”. Nie róbmy tego, bo nie wiemy, co tak naprawdę jest powodem. Każdy z nas chciały mieć jakiś wzrost, jakąś figurę, jakiś szcześciopak, największego bicka albo zdobyć złoto na olimpiadzie, ale nie każdemu to jest dane. Miejmy litość na litość boską – tłumaczył tancerz.

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=51190540

ZOSTAW ODPOWIEDŹ