Veg Tinder

Tinder dla wegan !

Z roku na roku na całym świecie rośnie liczba wegan i wegetarian. Osoby będące fanami zdrowej diety od tej pory mają szansę umówić się na randkę z osobami o identycznych preferencjach żywieniowych. Z myślą o „wege” singlach powstała aplikacja Veg.

Veg to odmiana słynnego Tindera. Została wypuszczona w Apple Store. Pozwala ona zrzeszać osoby na diecie bezmięsnej i miłośników zdrowego stylu życia. Umawianie się z osobą, która rozumie nasze preferencje żywieniowe sprawia, że czujemy się bardziej komfortowo. Jest to sposób na poznanie osób z którymi łączy nas podejście do diety. Aplikacja oprócz opcji udostępniania zdjęć i wysyłania wiadomości posiada również możliwość wzajemnej wymiany wegańskich przepisów. Aplikacja posiada również bazę informacji o wegańskich restauracjach i przepisach.

Tinder Veg To miejsce dla tych, którzy szukają miłości, romansu czy przyjaźni w wersji wege. Rejestracja jest łatwa i możliwa za pomocą Facebooka lub adresu e-mail. Co najważniejsze jest całkowicie bezpłatna! Mechanizm funkcjonowania jest taki sam jak Tindera. Dany profil możemy polubić lub odrzucić, a dalsza komunikacja jest możliwa tylko w przypadku obustronnego dopasowania. Zatem do dzieła roślinożercy!

 Autor: Aleksandra Kowalczyk 

2 KOMENTARZE

  1. Uważam że Tinder Veg jest do kitu ponieważ tylko dla osób znających język Angielski.Więc jeżeli się reklamuje taką stronkę w języku Polskim to powinno się o tym czytelnika poinformować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ