Targi Pin Up w Warszawie

13 września w siedzibie Wypieków Kultury (ul Stolarska 2/4) odbędą się drugie targi mody Pin Up. Zbiorą się tam miłośnicy kobiecego stylu z lat 40. i 50. XX wieku, rodem z USA. Na koniec dnia planowany jest występ zespołu Molly Malone’s i pokaz burleski.  Impreza potrwa cały dzień, ale na wieczorną część trzeba kupić bilet.

yvette.flog.pl

Co warto zobaczyć odwiedzając te niezwykłe targi? Przede wszystkim stoiska z ubraniami i dodatkami Pin Up. Znajdziemy tam rozkloszowane sukienki, dziewczęcą biżuterię i bieliznę w stylu vintage. Oprócz części odzieżowej będzie też sekcja ze starymi amerykańskimi samochodami – hot-rodami i innymi klasykami.

Na razie znamy tylko dwóch wystawców, którzy zaprezentują się w sobotę. Będą to Cherry Bonbons Atelier – unikatowe ozdoby inspirowane ikonami kina i Fuckart Tattoo – studio tatuażu. Żeby być na bieżąco z nowinkami wydarzenia, warto śledzić ich Facebooka.

Po targach, które rozpoczną się o 14.00 i potrwają do 19.00, zaczną się koncerty. Wystąpi folkowo-punkowy zespół Molly Malone’s z Giżycka. Jest jedynym profesjonalnym przedstawicielem tego gatunku w Polsce. Na zakończenie – gorący pokaz burleski. Bilety na te dwa wydarzenia kosztują 15 zł w przedsprzedaży, a później 20 zł. Można je rezerwować wysyłając maila na adres chlebnawypiek@gmail.com, wpisując w treści nazwę wydarzenia, swoje nazwisko i ilość wejściówek. Będą do odbioru w Wypiekach we wtorek i czwartek, w godzinach 18-21 oraz w dniach, kiedy odbywają się tam wydarzenia. Start koncertów: 21.00.

Więcej informacji i możliwość rezerwowania stoisk przez wystawców:  apurchala@wypiekikultury.com lub tel. 514 696 418.

Ada Koperwas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ