Kasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży! Jak jej udało się to ukryć?

Katarzyna Warnke o piłce nożnej. Jaką radę ma dla kibiców?

Katarzyna Warnke wraz z mężem oglądała mecz Polaków z Senegalczykami. Niestety naszym piłkarzom nie poszło najlepiej, a spotkanie z Kolumbijczykami było katastrofą. Aktorka zastanawia się, co jest powodem słabej formy Polaków. Zwraca uwagę na ważny szczegół! A jak powinni zachować się kibice?

Katarzyna Warnke o piłce nożnej. Jaką radę ma dla kibiców?

Katarzyna Warnke nie jest zachwycona występ polskiej drużyny na mundialu. Widać było, że Senegalczycy lepiej radzą sobie na boisku – są w lepszej kondycji i szybciej reagują na niespodziewane sytuacje na murawie.

„Oglądałam mecz z Senegalem i  było widać kondycję tamtych zawodników i naszych zawodników. Było widać, jak biegali, jaki mieli refleks, jaki mieli między sobą kontakt. Myślę, że jeszcze wiele nam brakuje. Rozmawiałam z Piotrem, być może presja jest tak ogromna w Polsce, że to może ich osłabiać. Chociaż myślę, że tam są też inne powody” – mówi aktorka w rozmowie z party.pl.

A co sądzi o Robercie Lewandowskim? 

Jednak Katarzyna Warnke docenia umiejętności piłkarskie kapitana naszej reprezentacji. Gwiazda filmów Patryk Vegi jest też zdania, że Polacy powinni nauczyć się przegrywać i wyciągać wnioski z porażki. Przyśpiewki „Nic się nie stało” nie są najlepszym sposobem na poradzenie sobie z przegraną.

„Robert Lewandowski jest świetnym zawodnikiem i to było widać podczas dramatycznych, złych meczów dla Polski. Wydaje mi się, że my jako naród moglibyśmy nauczyć się przegrywać, nie śpiewając: „Nic się nie stało”, bo to nieprawda. Może mniej infantylnie trzeba zacząć podchodzić  do takich rzeczy. To jednak jest rozrywka i chodzi o to, by mecz był ciekawy, a nie tylko, żebyśmy wygrali” – twierdzi Katarzyna Warnke.

Jak pójdzie naszym piłkarzom w meczu z Japonią? Mamy nadzieję, że dadzą z siebie wszystko i zagrają na wysokim poziomie. Panowie, do boju!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ