Szokujący gest Robbie Williamsa podczas otwarcia mundialu

Szokujący gest Robbie Williamsa podczas otwarcia mundialu! Komu pokazał środowy palec?

Wczoraj rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Jedną z gwiazd ceremonii otwarcia był wokalista Robbie Williams. Artysta zaśpiewał  piosenkę „Rock DJ”, zmieniając słowa utworu, a po jego zakończeniu pokazał środkowy palec do kamery! Co miał oznaczać gest angielskiego muzyka?

Szokujący gest Robbie Williamsa! Komu pokazał środowy palec?

Ceremonia otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej była dość krótka i uproszczona, jednak nie obyło się bez skandalu. Zaśpiewał na niej Robbie Williams, który jeszcze do niedawna był określany przez FIFA jako „światowa ikona muzyki”. Najpierw artysta wykonał utwór „Rock  DJ”, zmieniając jego słowa. Zamiast „every night” (każdej nocy) zaśpiewał „I did this for free” (zrobiłem to za darmo), a potem pokazał środkowy palec do kamery! Gest angielskiego artysty był pokazany we wszystkich stacjach telewizyjnych. Niektóre z nich, m.in. amerykański Fox, przeprosili widzów za takie „widowisko”. Wszyscy zastanawiają się, o co właściwie chodziło wokaliście. Teorii jest wiele!

https://www.youtube.com/watch?v=SG188ERzhqA

Co Robbie miał na myśli…?

Niektórzy uważają, że muzyk miał pretensje do kamerzysty, który za bardzo „wchodził mu w twarz”. Inni twierdzą, że duma artysty została naruszona, gdyż zabroniono mu wykonania piosenki „Party like a Russian”, którą gospodarze uznali za zbyt kontrowersyjną.

Brytyjskie media jeszcze przed otwarciem krytykowały artystę, sugerując, że „sprzedał się Putinowi”. Czy słowa „zrobiłem to za darmo” oraz obraźliwy gest muzyka były jego odpowiedzią skierowaną w stronę dziennikarzy? A może środkowy palec był wymierzony w prezydenta Rosji?

„Nie wiem, co Robbie Williams przez to rozumiał. Jestem pewien, że nie miało to nic wspólnego z Rosją i piosenkarz nie skierował go w naszą stronę. Cóż, to wielka gwiazda i on wie, co robi” – przyznał Ilja Awerbuc, odpowiedzialny za ceremonię otwarcia.

Robbie Williams nie skomentował całego zamieszania. Która z teorii wydaje wam się najbardziej prawdopodobna?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube,com/screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ