Cleo broni Donatana? Gwiazda komentuje zachowanie producenta muzycznego

Cleo broni Donatana? Gwiazda komentuje zachowanie producenta muzycznego

Na festiwalu w Opolu Donatan dotknął pośladka Edyty Górniak. Artystka w odwecie błyskawicznie go spoliczkowała. Z producentem muzycznym współpracuje również Cleo. Jak ocenia jego zachowanie?

Afera w Opolu

“Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę – nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO” – napisała Edyta Górniak po występie w Opolu.

Zwróciła się również do Cleo, z którą współpracuje Donatan. Panie bardzo się polubiły. 

“CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa. 🦋🎶” – napisała Diva.

Donatan również wydał oświadczenie. Jak on komentuje kontrowersyjną sytuację?

“Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam. 
Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała.
Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, “super skradliśmy Opole”. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms’owaliśmy o tym od paru dni…
Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany – widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego.
Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę ” – napisał producent muzyczny.

Cleo broni Donatana? Gwiazda komentuje zachowanie producenta muzycznego

Z Donatanem od kilku lat współpracuje Cleo. Gwiazda stanęła w jego obronie. Sugeruje, że była to ustawka, a jej kolega słynie z ekstrawaganckiego poczucia humoru. Para nadal ma dobry kontakt.

“Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda” – napisała w mediach społecznościowych artystka.

Co myślicie o śmiałym zachowaniu producenta muzycznego? 

CLEO na Mundial! 🙂

Opublikowany przez Donatan 13 czerwca 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Cleo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...