Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Na co namówił ją Patryk Vega?

Patryk Vega zaprosił Małgorzatę Kożuchowską do współpracy. Aktorka wystąpi w jego nowym filmie. Reżyser mówił, że chce, aby gwiazda wcieliła się w rolę, której nie spodziewają się widzowie. Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nowa fryzura aktorki już nas zaskakuje! Zobaczcie!

Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Na co namówił ją Patryk Vega?

Patryk Vega kilka miesięcy temu przyznał, że chciałby, aby Małgorzata Kożuchowska zagrała w jego filmie. Reżyser od dłuższego czasu szukał dla niej roli, która będzie zaskoczeniem nie tylko dla niej samej, ale również dla widzów.

„Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Rola, którą napiszę dla Małgosi, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory. Dla aktorów, więc i dla Małgosi, fajne jest to, że mogą robić rzeczy różne. Tak naprawdę im dalej mogą uciec od siebie i stworzyć bardziej odległą od siebie postać, tym bardziej jest to dla nich fascynujące”- mówił Patryk Vega w rozmowie z „Faktem”.

Para rozpoczęła już współpracę. Jej efektem jest m.in. metamorfoza aktorki!

„Małgosia dała sobie wygolić bok głowy i zrezygnowała z makijażu. Ale ważne jest nie tylko to, jak wygląda, ale też jak zagra! Ma utrudnione zadanie, bo jej bohaterka mówi obniżonym głosem. W dodatku, żeby lepiej zbudować rolę, Małgosia śpi tylko dwie godziny na dobę” – wyznał „Fleszowi” Patryk Vega.

https://www.instagram.com/p/BkKLkIojj99/?taken-by=malgorzatakozuchowska_

Jak aktorka ocenia zmianę?

„Małgosi podoba się zabawa wizerunkiem i zmiany na potrzeby roli. W przyszłym roku chcę nakręcić z myślą o niej kobiecy odpowiednik „Wilka z Wall Street” – mówił reżyser.

Małgorzata Kożuchowska bardzo chciała zagrać w filmie Patryka Vegi. Zaznacza, że reżyser łamie stereotypy i obsadza aktorów w rolach, w których oni sami nie spodziewają się. 

– Byłam zachwycona jego „Pitbullem”. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości” – wyznała Małgorzata Kożuchowska na łamach gazety.

https://www.instagram.com/p/BkQFrJFDgaP/?taken-by=malgorzatakozuchowska_

Jak Wam podoba się metamorfoza aktorki?


Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ