wiedźmin

Szkoła wiedźminów nadciąga. Nowa oferta imprezowa

Projekt wynajmijrycerza.pl utworzył specjalną ofertę eventową dla miłośników Wiedźnima. To szkoła wiedźmina, w dwóch wersjach – dla dzieci i dorosłych. 

Projekt wynajmijrycerza to grupa przyjaciół tworzących eventy związane z rycerstwem i sportowymi walkami rycerskimi. Teraz postanowili przygotować ofertę związaną z klimatem Wiedźmina. 

– Podczas czasów popularności “Gry o Tron” często braliśmy udział w eventach związanych z serialem. Wtedy były to akcje robione na szybko, teraz mamy przygotowaną specjalną ofertę dla najmłodszych wzorowaną na rycerskim w-f-ie, który jest naszym absolutnym hitem. Drugą opcją jest “Droga wiedźmina”, czyli gry i zabawy w klimacie wiedźmina dla dorosłych, bardzo ciekawe uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego czy imprezy integracyjnej – mówi Sylwester Koper z projektu wynajmijrycerza – gwarantujemy wyjątkowy klimat świata Wiedźmina osadzony w zabawnym scenariuszu – dodaje. 

Promocja Gry o Tron dla telewizji Vectra

Opublikowany przez WynajmijRycerza.pl Poniedziałek, 18 kwietnia 2016

W sprawie imprez w klimacie wiedzmina członkowie zachęcają do KONTAKTU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5214 More posts in Newsy category
Recommended for you
Gdzie szukać inspiracji książkowych? Polecamy blogi recenzenckie
UJ, UW i PW na czele Rankingu Szkół Wyższych 2021

Opublikowany został Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2021: Uniwersytet Jagielloński jest najlepszą uczelnią akademicką w Polsce,...