Szczere wyznanie Aleksandry Popławskiej: Tata nadużywał alkoholu 

Szczere wyznanie Aleksandry Popławskiej: Tata nadużywał alkoholu

Aleksandra Popławska zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Aktorka zdradziła, że jej tata nadużywał alkoholu, gdyż chciał zapomnieć o problemach. Co jeszcze powiedziała gwiazda?

Szczere wyznanie Aleksandry Popławskiej: Tata nadużywał alkoholu 

Tata Aleksandry Popławskiej rok temu popełnił samobójstwo. Aktorka właśnie opowiedziała o trudnej relacji ze swoim tatą.  Gwiazda wyznała, że mężczyzna nadużywał alkoholu.

„Czasem nadużywał alkoholu, chorował, byliśmy pod opieką Niebieskiej Linii’’ – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem „PANI’’.

Aleksandra Popławska wiedziała, że jej tata pije z rozpaczy. Nie mógł poradzić sobie ze światem, z problemami. Po alkoholu stawał się agresywny. Jak wyglądały jej powroty do domu?

„Wiedziałam, że pije z rozpaczy, bo nie może poradzić sobie ze sobą, ze światem (…). Niestety, kiedy sięgał po butelkę, stawał się agresywny. Czasami gdy wracałyśmy z siostrą ze szkoły, nasze wszystkie rzeczy leżały przed blokiem – książki, płyty, ciuchy. Tata nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd” – wspominała aktorka.

Miał depresję

Tata Aleksandry Popławskiej miał depresję. Leczył się w szpitalu. Niestety w zeszłym roku popełnił samobójstwo.

„Miał depresję. Walczył z nią, leczył się w szpitalu. W zeszłym roku odebrał sobie życie” – powiedziała aktorka.

W dzieciństwie szarpałyśmy się potwornie

Aleksandra Popławska ma młodszą siostrę Magdę, która również jest znaną aktorką. W dzieciństwie nie miały dobrych relacji, jednak mimo wszystko bardzo się kochały.

„W dzieciństwie szarpałyśmy się potwornie. Kiedyś Ola popchnęła mnie na kaloryfer, ja udawałam, że jestem martwa. Wtedy ona w płacz, żebym nie umierała. Ona mnie ledwie dotknęła, a ja – że strasznie boli’’- mówiła aktorka.

A jak Magdalena Popławska wspomina swoje dzieciństwo? Jaki wpływ trudne doświadczenia miały na jej dorosłe życie?

„Ten problem dotknął moja rodzinę, zniszczył trochę naszego życia. Przede wszystkim to ogromny wstyd, zaburzenie relacji w rodzinie, zamiana ról. Dziecko bierze odpowiedzialność za rodziców i musi być bardziej dojrzałe od nich. A potem w dorosłym życiu ma problemy emocjonalne – czytamy w „Dobry Tygodniu”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ