Czy nowa wokalistka Ex Maanamu będzie naśladowała Korę?

Synowa Kory pokazała niepublikowane zdjęcie artystki! Poruszająca fotografia!

Kora zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Od pięciu lat zmagała się z nowotworem. Ostatni miesiąc życia był dla niej szczególnie trudny. Wielu fanów artystki nie może pogodzić się z jej śmiercią. Synowa piosenkarki pokazała na Instagramie dotąd niepublikowane zdjęcie Kory z wnuczkiem. Zobaczcie! 

Synowa Kory pokazała niepublikowane zdjęcie artystki! Poruszająca fotografia!

„To już miesiąc… tęsknimy ❤️ #kora #korasipowicz #naszababcia #tęsknota #miłość #2015rok #babcia #wnuk #zawsze❤ #ja_i_insta #my_life_on_insta”- napisała synowa Kory na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BnFBpRaDZvn/?taken-by=kahnazet

Internauci ciepło wspominają artystkę. 

„Pani Kora była, jest i zawsze będzie w sercach każdego z nas ?”,

„Piękne. Uśmiech Kory był nieziemski. Żal, że tak krótko”,

„Ojjj smutno tu na Ziemi bez Niej…”,

„Piękna!!!!wspaniała!!!jedyna w swoim rodzaju,mi też będzie brakować Kory,razem z mamą ją uwielbiałyśmy,moim marzeniem było kupić chociaż jedną Madonnę którą tak pięknie malowała,poznałam kiedyś Korę na Krupówkach w Zakopanem,oczarowała mnie wtedy i trwa to do dziś….tak strasznie pusto teraz,i smutno…..??” – pisali internauci pod zdjęciem artystki.

28 lipca na fanpage Kory pojawiła się smutna wiadomość.

„Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. Wyjątkowa kobieta, żona, matka, siostra, babcia, przyjaciółka. Ikona wolności. Zawsze bezkompromisowa w dążeniu do prawdy. Zaangażowana w ruch hipisowski, w działalność pierwszej Solidarności, w budowę demokracji i ruchy kobiece. Muzyka Kory i jej pięć lat temu zmarłego męża Marka Jackowskiego, z którym razem stworzyli zespół MAANAM, a także solowa działalność towarzyszyła nam od roku 1979. Kora tworzyła pewną epokę, która wraz z jej odejściem kończy się. Od pięciu lat walczyła mężnie z chorobą nowotworową. Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać” – napisał Kamil Sipowicz wraz z rodziną i przyjaciółmi.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ