Dramatyczne chwile Anny Skury. O mały włos nie straciła córki…

Anna Skura zdradza, dlaczego wybrała oryginalne imię dla córeczki!

Anna Skura, blogerka i uczestniczka programu „Agent gwiazdy”, kilka dni temu urodziła córeczkę. Wraz z mężem nazwała ją Melody Imaan. Internauci byli zdziwieni oryginalnymi imionami dziewczynki. Teraz gwiazda tłumaczy, dlaczego jej córeczka nosi tak wyszukane imiona! 

Anna Skura zdradza, dlaczego wybrała oryginalne imię dla córeczki!

Anna Skura kilka dni temu urodziła córeczkę. Gwiazda urodziła w Nowym Jorku. Dziewczynka nosi imiona Melody Imaan. 

“Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan ??, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. ❤❤❤

Melody-Najmłodsza (prawie?) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła ? ? zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów✈ ….

Maroko • Zanzibar • Vietnam • Nowy Jork •

4 nasze (jej ) miejsca na ziemi bliskie naszym sercom, rozłożone po całej mapie ?

Maroko – nasz pierwszy dom i tam wszystko się zaczęło •Zanzibar – to tam wzięliśmy ślub

Vietnam – stamtąd „przywieźliśmy” Melodyjkę ?? •Nowy Jork – tu przyszła na świat??? Kochamy Cię Maluszku i witamy na tym pieknym świecie!” – napisała blogerka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bm0BkJ-HbHK/?taken-by=whatannawears

Internauci byli zdziwieni zaskakującymi imiona dziewczynki. Na Instagramie blogerki pojawiło się wiele życzliwych komentarzy, ale niestety nie zabrakło również hejtu. Anna Skura tłumaczy, że wraz z ukochanym chciała, aby córeczka nosiła zaskakujące imiona. Poszukiwania nie trwały długo!

„Wiedzieliśmy z moim mężem, że chcemy wybrać jej oryginalne imię. Jak już się dowiedzieliśmy, że to jest dziewczynka zaczęliśmy poszukiwania, co nie trwało zbyt długo. Melody to jest takie hipisowskie imię, a jeśli chodzi o Imaan to jest taki hołd dla Afryki, którą kochamy, w której mieszkaliśmy kilka lat. Jako pierwsze stwierdziliśmy, że jest może takie za surowe, a Melody jest takie wdzięczne, dziewczęce i idealnie do niej pasuje”- powiedziała Anna Skura w rozmowie z viva.pl.

Podobają wam się imiona Melody oraz Imaan?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/whatannawears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ