Syn Magdy Gessler jest nutritarianinem. Jak się odżywia?

Syn Magdy Gessler o trudnych relacjach z mamą

Tadeusz Müller nie ukrywa, że przez dłuższy czas miał trudne relacje ze swoją mamą. Jednak teraz rodzina jest już pogodzona i docenia każdą chwilę spędzoną razem.

Syn Magdy Gessler o trudnych relacjach z mamą

Tadeusza Müllera przez wiele lat wychowywała rodzina, także sporo czasu spędzał też sam. Magda Gessler jest nietypową mamą i już wtedy nie poświęcała wiele czasu dzieciom. Jednak teraz syn restauratorki nie ma jej tego za złe, a nawet widzi, co zyskał dzięki takiemu wychowaniu.

„Nasze relacje były skomplikowane, ponieważ przez część życia wychowywałem się sam. Na pewno nie można mojej mamy nazwać typową „matką Polką”, która poświęca wszystko dla dzieci. I bardzo dobrze! Wydaje mi się, że południowy temperament mojej mamy pozwolił jej postawić siebie na pierwszym miejscu w różnych trudnych sytuacjach życiowych. Oczywiście efekty uboczne uderzyły w nas, jej dzieci. Było trochę samotnego życia, ale z drugiej strony dzięki temu zyskaliśmy z Larą ciekawe cechy, z samodzielnością, zaradnością i siłą charakteru na czele- mówił Tadeusz Müller.

Rodzinne korzenie

Teraz ich relacje są już znacznie lepsze. Mężczyzna dobrze wie, że każda rodzina, lepsza lub gorsza, daje ludziom korzenie, których nie warto się wypierać.

„Obecnie wszystko mamy wyjaśnione. Uważam, że warto zdać sobie sprawę z tego, że jakkolwiek bardzo trudne byłyby sprawy między dziećmi a rodzicami, to i tak rodzina zawsze daje nam korzenie, bez niej byśmy nie istnieli” – wyznaje syn restauratorki.

Tadeusz Müller w swoim życiu wykonywał wiele zawodów. Syn Magdy Gessler grał na weselach, gotował na Ibizie obiady dla dzieci bogatych rodziców, a także na swojej działce zajmował się murowaniem. Stylizował również książki kulinarne i tak rozpoczęła się jego przygoda z gastronomią. W warszawskiej restauracji Orzo jest współwłaścicielem. Nagrywa też program o jedzeniu dla telewizji Food Network. Teraz hitem stacji jest jego program „Z gruntu zdrowo”.

https://www.facebook.com/foodnetworkpolska/photos/a.390734111048453/2052036638251517/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ