Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Grupa Ex Maanam ogłosiła, że ma już nową wokalistkę, która zaśpiewa najlepsze przeboje Maanamu, a także wraz z zespołem przedstawi nowe utwory. Co na to ukochany Kory, Kamil Sipowicz?

Ex Maanam nas zaskoczy?

Zespół Ex Maanam ma już nową wokalistkę! Została nią Karolina Gibka – absolwentka Akademii Teatralnej we Wrocławiu. Jej kariera i przygoda z piosenkami zespołu Maanam rozpoczęła się w Tarnowie, w którym zrealizowała recital “Bądź taka, nie bądź taka”  z piosenkami Maanamu, w którym przedstawiała fragmenty z historii zespołu oraz biografii Kory. Młoda artystka zauroczyła członków zespołu przede wszystkim pozytywną energią. Jakie plany ma grupa na przyszłość? Już wiemy!

“Karolina jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. S.Wyspiańskiego we Wrocławiu. Uczyła się w klasie wokalnej Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Studium Musicalowym przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. W 2014 roku rozpoczęła pracę w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Tam zrealizowała recital “Bądź taka nie bądź taka” z piosenkami Maanamu w którym przedstawiane są fragmenty z historii zespołu oraz biografii Kory. Zauroczyła nas swoją urodą, talentem, osobowością, ale przede wszystkim bijącą od niej pozytywną energią. Od dziś bierzemy się do pracy, by jak najszybciej spotykać się z Wami na koncertach. Planujemy też odkurzyć z naszej szuflady kompozycje, których trochę się nazbierało i zaskoczyć Was niebawem premierowymi utworami. Do usłyszenia i zobaczenia! Zapraszamy na naszą stronę: www.exmaanam.pl” – czytamy na fanpage zespołu Ex Maanam.

Opublikowany przez Ex Maanam Poniedziałek, 4 lutego 2019

Co na to Kamil Sipowicz?

Nie jest tajemnicą, że Kora oraz Kamil Sipowicz od 2014 roku byli w konflikcie z pozostałymi członkami Maanamu. Grupa utworzyła nowy zespół – Złoty Maanam, którego wokalistką była Karolina Leszko-Tyszyńska. Nazwa zespołu nie spodobała się Korze, która w ostrych słowach dała znać, co myśli na ten temat.

Jak potoczyła się sprawa po śmierci Kory?

“Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. W czasie pogrzebu Koreńki na warszawskich Nowych Powązkach w sierpniu 2018 roku Ryszard Olesiński, jego brat Krzysztof oraz Paweł Markowski czyli byli członkowie zespołu Maanam złożyli mnie oraz rodzinie kondolencje. Ryszard Olesiński skomponował na śmierć naszej ukochanej Kory piękny przejmujący utwór. To dało przestrzeń do negocjacji w sprawie nieakceptowanej przez Korę i przeze mnie nazwy Złoty Maanam. Prawie pół roku po odejściu Kory i po kilku rozmowach z Rysiem doszliśmy do porozumienia: muzycy nie będą używać nazwy Złoty Maanam a ja jako osoba która na prośbę Kory i Marka Jackowskiego zarejestrowała dwadzieścia lat temu nazwę Maanam w Urzędzie Patentowym udzielę im zgody na używanie bardziej adekwatnej nazwy Ex- Maanam”- napisał Kamil Sipowicz.

Opublikowany przez Ex Maanam Poniedziałek, 4 lutego 2019

——————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2194 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie...