Ania Lewandowska już ćwiczy po ciąży! Nie za ciężki trening

Anna Lewandowska za długo odpoczywa? Trenerka zdradziła, jaką otrzymała wiadomość od internautki!

Anna Lewandowska zaledwie dwa tygodnie temu urodziła córeczkę Klarę. Trenerka korzysta teraz z uroków macierzyństwa. Gwiazda przede wszystkim stawia na odpoczynek, dlatego mniej jest obecna w mediach społecznościowych. Internautki jednak proszą żonę piłkarza, aby szybko „wróciła” do wytężonej pracy. Sportsmenka zdradziła, jaką wiadomość dostała dziś od fanki!

Anna Lewandowska za długo odpoczywa? Trenerka zdradziła, jaką otrzymała wiadomość od internautki!

Anna Lewandowska 4 maja urodziła córeczkę Klarę. Radosną nowiną jako pierwszy podzielił się z fanami Robert Lewandowski. Kilka dni później trenerka opublikowała zdjęcie z małą córeczką. Tydzień temu pokazała zdjęcie z niedzielnego spaceru, a także pokazała, jak spędza czas z małą Klarą. Mimo, że teraz gwiazda odpoczywa oraz cieszy się urokami macierzyństwa, to nie zapomina o swoich fanach i podsuwa im zdrowe przepisy oraz motywacyjne hasła. Jednak dla niektórych fanów gwiazdy to za mało. Żona kapitana polskiej reprezentacji zdradziła, jaką dostała dziś wiadomość od jednej z fanek.

„Dzisiaj dostałam taką wiadomość –> „Brak nam Ciebie, dlatego regeneruj się i wracaj do nas ❤…” więc śmiało odpowiadam –> JESTEM, JESTEM ? i ciągle motywuję!

Przypominam o treningach (choć sama mam przerwę ?) KTO POTRENUJE ZA MNIE? ??Kciuk w górę??????????????????” – czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

Najpiękniejszy czas dla kobiety

Internautki ze zrozumieniem odniosły się do wpisu trenerki. Większość z nich życzy jej dużo odpoczynku oraz pięknych chwil spędzonych z maleństwem.

„To jest najpiękniejszy urlop w życiu kobiety, więc korzystaj z niego całym sercem”,

 „To ja z rana za Panią poćwiczę, bo już muszę biegać za synusiem dziecko motywuje do treningów bo czy się chce czy nie trzeba za dzieckiem się nabiegać ?”,

„Ja Ania cały czas Ćwiczę z Tobą 🙂 Najlepsze Treningi! Ty poświęć się dla Klary!”,

„Teraz maleństwo najważniejsze trzeba się cieszyć każdą chwilą. A dzieciaczki bardzo szybko rosną sama nie wiem kiedy ten czas tak ucieka ?” – komentowały fanki.

https://www.instagram.com/p/BUPuBB_FZhp/?taken-by=annalewandowskahpba

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/ oraz www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ