Syn Dominiki Ostałowskiej utrzymuje mamę

Syn Dominiki Ostałowskiej utrzymuje mamę? Jest oświadczenie młodego aktora!

W mediach pojawiły się nieprawdziwe informacje, według których 15-letni syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert Zduniak, utrzymuje mamę. Syn gwiazdy wydał mocne oświadczenie w tej sprawie! Co napisał?

Syn Dominiki Ostałowskiej utrzymuje mamę? Jest oświadczenie młodego aktora!

Hubert Zduniak nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie, ale niestety zaszła taka potrzeba. W mediach pojawiły się spekulacje, według których piętnastolatek płaci za swoją mamę rachunki. Zwrócono uwagę, że Dominika Ostałowska w „M jak miłość” pojawia się już sporadycznie, więc syn ratuje domowy budżet. Wszystkie te informacje okazały się nieprawdziwe i krzywdzące.

„Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie, bo nigdy nie uważałem że to potrzebne. Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto. Mam nadzieje, że wystarczająco wytłumaczyłem sytuację – pisze Hubert Zduniak na Facebooku.

Od kilku lat dostaję największy hejt

Młody aktor zwrócił uwagę również na to, że jest bardzo hejtowany. Ludzie najczęściej piszą o jego wyglądzie. Nieżyczliwe komentarze bardzo negatywnie odbijają się na psychice nastolatka. Chłopak ma obniżone poczucie wartości, nie wierzy w siebie. Apeluje, aby każdy zastanowił się, nim cokolwiek napisze.

„Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach. Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt(tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym showbiznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam. 10 letnie dziecko, które patrzy na to jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobił go nienawidzą, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie. Pewnie mogło być gorzej. Boli bardziej jak widzisz co ludzie wypisują o twojej mamie .Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie. Nikt z was piszących o tym wszystkim nie ma zielonego pojęcia co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy zanim cokolwiek napiszecie, bo naprawdę to że fakt pudelek czy jakiś inny pomponik wypoci jakikolwiek artykuł to nie znaczy że to prawda. Pewnie świata nie zmienię, ale mam 15 lat i jestem jeszcze trochę naiwny”.

Popieramy apel nastolatka, a wy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...