Świętuj początek lata oraz Dzień Ojca z Romance TV!

Czerwiec w Romance TV to oczywiście przywitanie lata! Z tej okazji widzowie zobaczą premierę telewizyjną filmu „Inga Lindström: Lato na wyspie” (20.06 g. 20:00). Już trzy dni później, z okazji Dnia Ojca, stacja zaprasza na komedię „Alert klimatyczny dla początkujących” (23.06 g. 20:00). Dla fanów adwokata Joachima Varnau, także coś się w czerwcu znajdzie, gdyż w trzy kolejne soboty miesiąca, Romance TV zaprasza na filmy opowiadające o zmaganiach tego bohatera, a 15 czerwca o g. 20:00 wyemitowana zostanie premiera kolejnej części „Joachim Vernau: Jezioro Düster”.

Dla adwokata Joachima Vernaua żadna sprawa nie jest zbyt ryzykowna. Prowadzone przez niego dochodzenia odkrywają często dawne, mroczne tajemnice. W trzech pełnych napięcia historiach dowcipny berlińczyk i jego urocza współpracowniczka, Marie-Luise Hoffmann, rozwiązują na pozór nierozwiązywalne sprawy. 1 czerwca o godz. 20:00 stacja zaprasza na „Joachim Vernau: Opiekunka do dziecka”, 8 czerwca o tej samej porze pokazany zostanie „Joachim Vernau: Najwyższa instancja”, zaś 15 czerwca Romance TV pokaże najnowszy film z tej serii.

Joachim Vernau: Jezioro Düster, premiera, sobota, 15 czerwca, g. 20:00

Kancelarię Joachima Vernaua, berlińskiego adwokata, odwiedza jego matka Hildegarda. Ma osobistą sprawę. Jej życiowa partnerka, Ingeborg Huth, co pewien czas znika na kilka dni z ich wspólnego mieszkania podając nieprzekonujące powody.

Inga Lindström: Lato na wyspie – Telewizyjna premiera z okazji początku lata, czwartek, 20 czerwca, g. 20:00

Katharina, samotna matka ze Sztokholmu i jej córka spędzają lato u krewnej, na malowniczej wyspie u wschodnich wybrzeży Szwecji. Katharina robi wszystko, żeby uratować bankrutujący lokal ciotki. Spotkanie z przystojnym potomkiem „kawowej” dynastii otwiera nowe perspektywy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Alert klimatyczny dla początkujących – Telewizyjna premiera z okazji Dnia Ojca, niedziela, 23 czerwca, g. 20:00

Dla Lilly, 17-letniej licealistki, są rzeczy ważniejsze niż szkoła. Rodzice Lilly próbują zmotywować ją do nauki przed zbliżającą się maturą. Martin obiecuje córce wspaniałą podróż, ale Lilly nie daje się skusić. Nina wpada na inny pomysł. Jeżeli córka przyłoży się do nauki, rodzice zaczną żyć w sposób przyjazny dla klimatu. Okazuje się, że ten styl życia jest dla rodziny ogromnym wyzwaniem.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ