Suknia Agnieszki Radwańskiej na aukcji WOŚP! Jaka cena?

Agnieszka Radwańska podarowała swoją suknię ślubną na aukcję WOŚP. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Środki z licytacji również zostaną przeznaczone na pomoc maluchom. A jaka jest aktualna cena kreacji na aukcji WOŚP?

Suknia Agnieszki Radwańskiej na aukcji WOŚP. Jaka cena?

Agnieszka Radwańska przekazała swoją suknię ślubną na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku finał WOŚP zaplanowano na 14 stycznia, jednak licytacja kreacji potrwa aż do 5 lutego. Do sukni dołączone są również dwa welony!

„Agnieszka już po raz kolejny ofiarowuje na nasze aukcje niesamowity przedmiot. Tym razem przecudna suknia ślubna razem z dwoma welonami wysadzonymi kamieniami Svarowskiego. 

Kreację zaprojektowała Agnieszka Maciejak. Suknia utkana z jedwabnej siatki i piórkowanej organzy, do tego zdobiona kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowana tysiącami szklanych paciorków. Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej powstała z ponad 100 metrów materiału i jest pokryta 6,5 tysiącami kamieni, ręcznie wszywanych. Rozmiar 38 na wzrost 175 cm” – czytamy na stronie aukcji.

Aktualna cena sukni to 4 600 złotych, ale na pewno będzie więcej! 🙂

Suknia ślubna Radwańska

Jak to się zaczęło?

Przypominamy, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt 22 lipca 2017 roku wzięli ślub. Para przysięgę małżeńską złożyła w kościele na Skałce, a weselnicy bawili się w XIX-wiecznym dworku w Tomaszowicach pod Krakowem. Tenisistka napisała na Instagramie, że to był najpiękniejszy dzień w jej życiu.

Agnieszka Radwańska poznała Dawida Celta, gdy miała 17 lat. Wtedy nic jeszcze nie zapowiadało, że para stanie na ślubnym kobiercu. Na początku łączyły ich jedynie stosunki zawodowe. Dawid Celt był sparingpartnerem i drugim trenerem tenisistki. Mężczyzna pochodzi z Częstochowy. Jest również komentatorem tenisowym.

„Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie. (…) Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć – wyznał niedawno Dawid Celt w wywiadzie dla „Vivy!”.

Jednak wszystko zakończyło się dobrze, a para stanęła na ślubnym kobiercu. Mamy nadzieję, osoba która dostanie suknię ślubną tenisistki również będzie mogła pochwalić się happy endem!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: aukcje.wosp.org.pl, fot. sukni Łukasz Widziszowski 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ