Jakie plany ma Kacper Kuszewski? Aktor uchyla rąbka tajemnicy

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”!  Co stanie się z Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski zaskoczył fanów. Aktor zdecydował, że po 18 latach odchodzi z „M jak miłość”. Gwiazdor wydał długie oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Co stanie się z jego bohaterem, Markiem Mostowiakiem? Już wiemy! 

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”!  Co stanie się z Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski po 18 latach rozstaje się z serialem. To była dla niego trudna decyzja. Długo do niej dojrzewał, zwłaszcza że z „M jak miłość związany był od początku produkcji. Cieszy się, że jednym z bohaterów serialu, którego pokochali Polacy.  

„Szanowni Państwo,

a więc przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem „M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces „M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze” – wyznał Kacper Kuszewski w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

https://www.facebook.com/kuszewski.kacper/photos/pcb.1660206437366323/1660157214037912/?type=3&theater

Nowe wyzwania czekają

Jednak teraz nadszedł czas pożegnania. Aktor czeka na nowe wyzwania zawodowe. Wierzy, że jeszcze dużo przed nim. Ma nadzieję, że teraz również fani będą mu kibicować. Dziękuje wszystkim za liczne dowody sympatii. 

„Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować.

Bardzo dziękuję wszystkim fanom serialu, wasza sympatia dla Rodziny Mostowiaków była wspaniałą nagrodą za naszą pracę. Dziękuję za wszystkie serdeczne słowa i gesty, za listy, za otwarte serca. Nie martwcie się, Marek nie zniknie tak od razu, po wakacjach jeszcze przez kilka tygodni będzie pojawiał się w Waszych domach. A historia naszej serialowej rodziny będzie toczyć się dalej, pojawią się nowe ciekawe wątki i być może… powrócą jakieś postaci z przeszłości, kto wie?” – czytamy w oświadczeniu.

https://www.facebook.com/kuszewski.kacper/photos/pcb.1660206437366323/1660159517371015/?type=3&theater

Ostatnie ujęcia i podziękowania

Kacper Kuszewski pożegnał się już z Dominiką Kluźniak, serialową żoną. Jednak pożegnań będzie znacznie więcej!

„Dla mnie zaczął się jednak czas rozstań i pożegnań. Nie uda się o wszystkich napisać za jednym zamachem, więc podzielę to na kilka części. Pierwsze pożegnanie miało miejsce wczoraj. W kuchni Mostowiaków zagrałem moją ostatnią scenę z Dominiką Kluźniak, wspaniałą aktorką i cudowną osobą.

Dominiko, dziękuję Ci z całego serca! Jestem wielkim szczęściarzem, że spotykam na mojej drodze takich ludzi jak ty. Lepszej serialowej żony nie mógłbym sobie wymarzyć. Uwielbiam z Tobą pracować i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy przed kamerą lub na scenie” – wyznał aktor.

https://www.facebook.com/kuszewski.kacper/photos/pcb.1660206437366323/1660157464037887/?type=3&theater

Co dalej z Markiem Mostowiakiem?

Okazuje się, że Marek Mostowiak wyjedzie za granicę. Kiedy pożegnamy się z nim? Nie tak prędko!

„Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę” – powiedziała Karolina Baranowska, PR serialu „M jak miłość”, w rozmowie z Party”. 

Będziecie tęsknić za Markiem Mostowiakiem?

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kacper Kuszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ