Ślub Agnieszki Radwańskiej już w lipcu

Ślub Agnieszki Radwańskiej już w lipcu? Sportsmenka uchyla rąbka tajemnicy!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są parą nie tylko na korcie tenisowym, ale równie w życiu. Para od dawna planuje ślub. W mediach pojawiły się spekulacje, że już w lipcu narzeczeni staną na ślubnym kobiercu.  Kiedy odbędzie się uroczystość?

Ślub Agnieszki Radwańskiej już w lipcu?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są ze sobą już od kilku lat, jednak razem zaczęli pokazywać się w 2014 roku. Wybranek najlepszej polskiej tenisistki jest sparingpartnerem i drugim trenerem Radwańskiej. Spełnia się też jako ekspert i komentator tenisowy. Ukochany pochodzi z Częstochowy

Agnieszka Radwańska kilka dni temu odpadła z turnieju French Open. Czy to znaczy, że wreszcie może zająć się przygotowaniami do ślubu? W mediach pojawiły się plotki, że tenisistka zmieni stan cywilny już w lipcu tego roku. Nic z tych rzeczy! Na ślub polskiej sportsmenki musimy jeszcze trochę poczekać.

„Będzie raczej pod koniec roku. Na pewno nie w najbliższych tygodniach” –  mówi o ślubie Agnieszka Radwańska w rozmowie z   Vivą.

https://www.instagram.com/p/BOpA__7Bmet/?taken-by=aradwanska&hl=pl

Jak to się zaczęło?

Początki znajomości pary nie były łatwe. Mężczyzna miał wiele wątpliwości, czy zapraszać Agnieszkę na pierwszą randkę. Nie chciał, aby ewentualny związek negatywnie wpłynął na ich relacje zawodowe, ponieważ już wtedy razem pracowali. Nie miał też pomysłu, jak mógłby zaimponować dziewczynie. Radwańska była już wtedy znana, jej kariera sportowa nabierała tempa. Dawid Celt obawiał się, że nie uda się połączyć dwóch, odmiennych światów. Para wspomina, że tenisistka chciała „wprosić” się na kawę, ale to on nie mógł się zdecydować.

„Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie. (…) Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć – niedawno mówił Dawid Celt w rozmowie z „Vivą!”.

 

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć:  www.facebook.com/Agnieszka  oraz www.instagram.com/aradwanska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ