Renata Kaczoruk

Słabe wyniki programu Kaczoruk

Narzeczona Kuby Wojewódzkiego, znana z udziału w „Azja Express” i kontrowersyjnego zachowania, zrealizowała niedawno własny program na temat życia modelek. Choć wiele wskazywało na to, że „Modelki 3.0” okażą się wielkim sukcesem, wyniki programu mocno rozczarowują. 

 

W dokumencie Kaczoruk miała pokazać, jak naprawdę wygląda życie w świecie wielkiej mody. Uczestniczkami programy były znane polskie modelki, które robią karierę na całym świecie m.in. Monika Jagaciak czy Anna Jagodzińska.

Redakcji WP udało dotrzeć się do wyników oglądalności programu emitowanego na antenie TVN Style. Program reżyserowany przez Renatę Kaczoruk i współprodukowany przez Kubę Wojewódzkiego, nie poradził sobie najlepiej.

Pierwszy odcinek dokumentu ukazał się na antenie TVN Style 17 listopada o 23:30. Według danych Nielsen Audience Measurement, obejrzało go tylko 19 tysięcy widzów. Trzy dni później, powtórka programu zgromadziła przed telewizorami 80 tysięcy osób. „Modelki 3.0” były emitowane wtedy w jednym z najlepszych czasów antenowych, czyli 16:15. Kolejne powtórki obejrzało 15, 30 i 17 tysięcy widzów.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że program Kaczoruk najprawdopodobniej będzie kontynuowany. Trudno jednak powiedzieć, czy kiepskie wyniki oglądalności nie popsują tych planów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ