Popek film

Popek zatańczy w piątek w „Tańcu z gwiazdami”? Jest odpowiedź rapera!

Popek w ostatnich dniach borykał się z problemami zdrowotnymi. Raper miał duże kłopoty z zachowaniem równowagi. Bardzo się tym martwił. Znalazł się nawet w szpitalu. Czy mężczyzna zatańczy w piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami”? Już wiemy!

Popek zatańczy w piątek w „Tańcu z gwiazdami”? Jest odpowiedź rapera!

Popek bardzo zaniepokoił się swoimi kłopotami zdrowotnymi. Nie wiedział, co mu dolega.

„Powiem wam w skrócie, co się stało. Wczoraj robiłem trening taneczny: góra-dół, góra-dół. Po treningu zacząłem się zataczać. Znosiło mnie na lewo i na prawo. Zwymiotowałem. Tak jest do dzisiaj. Chcę iść do kuchni i skręca mnie na lewo. Nosi mnie na boki, a nie jestem pijany. Nie ukrywam, że trochę się martwię. Trzymajcie za mnie kciuki. Może do jutra mi przejdzie. Piszcie, jeśli ktoś ma coś takiego po treningu i trzymało to go dwa dni, nie mógł utrzymać równowagi. Lekarze nie wiedzą, co jest grane. Mam nadzieję, że wrócę. Pozdrawiam” – powiedział Paweł Mikołajuw w nagraniu zamieszczonym w serwisie społecznościowym.

Nie było dobrze…

„Boję się, nie ukrywam, że się nie boję. Nigdy nie spotkałem się z tego typu schorzeniem” – zdradził kilka dni temu raper w rozmowie z „Super Expressem”.

Światełko w tunelu

Jednak na szczęście z dnia na dzień jego stan zdrowia poprawia się. Co prawda, kręciło mu się jeszcze w głowie, ale wierzył, że będzie coraz lepiej.

„Jest lepiej z dnia na dzień, ale czuję się zamroczony, jakbym dostał z pięści w twarz. Kręci mi się w głowie, ale przyszedłem tutaj dzisiaj (na salę treningową), nagrałem sobie, żeby oglądać ten układ do jutra, bo mam nadzieję, że jutro będzie już dobrze” – mówił muzyk.

Teraz już jest pewne, że Popek zatańczy w piątek w „Tańcu z gwiazdami”. Artysta opublikował nagranie na swoim Instagramie.

„Król parkietu Is Back !!! Czuje się coraz lepiej , jutro wracam ryć parkiet … Dziękuje Fanom za wsparcie !!!” – napisał w środę na swoim Instagramie. I dodał: „- Dochodzę już do siebie, już mi się nie kręci tak w głowie, nie kiwa mnie na prawo i na lewo. Idę do przodu, jak przecinak, także Janja – szykuj parkiet na jutro, rozpier***imy tę dyskotekę w piątek. Król parkietu is back. Cieszę się, że już się lepiej czuję” – powiedział raper.

Trzymamy kciuki!

https://www.instagram.com/p/Bh9XroTgQZF/?taken-by=popek_oficjalnie

Przypominamy, że najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami” o wygraną walczą 4 pary – Beata Tadla z Janem Klimentem, Kasia Dziurska z Tomaszem Barańskim i Dariusz Wieteska z Katarzyną Vu Manh oraz Popek z Janją Lesar. Jak starania rapera ocenia jurorka Iwona Pavlović?

„Jest bardzo ciekawie, my jako jurorzy jesteśmy odświeżeni, nową energię mamy w sobie. Zbiór tych ludzi mógłby tworzyć dziwną całość, ale nam się ciekawie te osoby ogląda. Nie będę ukrywać, że Popek jest największym zaskoczeniem. Wszyscy na niego czekaliśmy. Byliśmy ciekawi, co on zrobi ze sobą. W pierwszym odcinku zatańczył bardzo poprawnego walca. Myślę, że tańce standardowe będą mu leżały. Łacina wymaga większej elastyczności ciała i może dlatego jest mu trudniej, ale nie psychicznie, tylko fizycznie, bo on ma zwarte ciało, nie jest elastyczny. Do tańca potrzeba troszeczkę gibkości, elastyczności. On tego nie ma, ale jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem” – mówiła niedawno jurorka w rozmowie portalowi party.pl

Biała strona Popka?

Iwona Pavlović twierdzi, że pod maską twardziela z dziarami kryje się dobry oraz wrażliwy facet. Też jesteście tego zdania?

“Myślę też, że chce pokazać, że jest druga strona, biała strona Popka i chwała mu za to, bo myślę, że pod tymi dziarami kryje się wrażliwy facet. Tylko niech w końcu pokaże, że taki jest i niech nim będzie” – mówiła jurorka.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ