Leo Messi skandal

Skandal na weselu Leo Messiego

Legendarny piłkarz Leo Messi w zeszły weekend wziął ślub i ożenił się z przepiękną Antonellą Roccuzzo. Jednak ceremonia nie obyła się bez małego skandalu, który ku lekkiemu zdziwieniu wywołała jego własna matka. Co oznacza jej zachowanie? 

Wesele młodej pary odbyło się w piątek, 30 czerwca. Spotykali się ze sobą już od wielu lat i wspólnie wychowywali dwóch synów. Na ceremonii pojawiło się wielu gości, a wśród nich również żona jednego z piłkarzy – Shakira. Przyjecie odbyło się w argentyńskim Rosario, rodzinnej miejscowości Messiego. 

Jednak to nie nowożeńcy wzbudzili największą sensację, a matka Lionela, która na ślub włożyła białą suknię ze srebrnymi zdobieniami. Kreacja przypominała suknię ślubną Antonelli, co wywołało skandal obyczajowy. Bowiem według “The Scottish Sun” matka piłkarza “Została posądzona o to, że chciała skraść uwagę, która powinna być skupiona na pannie młodej. (…) W Argentynie uważa się za coś bardzo obraźliwego założenie na ślub przez kogoś innego niż panna młoda białej sukni”. 

Choć obie panie wyglądały przepięknie, plotki głoszą, że Celia Maria Cuccittini nigdy nie przepadała za swoją synową. Czy jej zachowanie było celowe? 

 

fot. Instagram @antoroccuzzo88

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

247 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Martyna Wojciechowska: 5 razy byłam zaręczona
Martyna Wojciechowska: Pięć razy byłam zaręczona

Martyna Wojciechowska nie przestaje nas zaskakiwać. Dziennikarka i podróżniczka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym....