Kasia Moś po finale Eurowizji: „Było mi trochę przykro, bo…”

Kasia Moś po finale Eurowizji: „Było mi trochę przykro, bo…”. Jak Polka zareagowała na swój wynik?

Kasia Moś w konkursie Eurowizji zajęła 22. miejsce. Jednak mimo dalekiej pozycji w finale piosenkarka nie traci dobrego humoru i zdradza, jakie ma plany na najbliższy czas.

Kasia Moś po finale Eurowizji: „Było mi trochę przykro, bo…”. Jak Polka zareagowała na swój wynik?

Kasia Moś wróciła już z Kijowa do Polski. Na lotnisku czekali na nią fani, którzy nadal trzymają kciuki za gwiazdę. Artystka zdradziła, jakie plany ma na najbliższe dni.

„Jutro wybieram się do mojej rodziny. Rozpalimy wegetariańskiego grilla i będziemy sobie siedzieć  świętować i cieszyć się chwilą, która trwa i tym, co przyniesie przyszłość” – mówiła Kasia Moś w rozmowie z Jastrząb Post.

A już niedługo kolejny koncert piosenkarki w Zakopanem!

https://www.instagram.com/p/BT9ZmAXgyDE/?hl=pl&taken-by=kasiamos_official

Wielkie emocje

Czy wokalistka odczuwa lekki niedosyt po występach na Eurowizji? Absolutnie nie! Kasia Moś jest zadowolona ze swojego wykonania. Uważa, że wraz ze swoją ekipą dała z siebie wszystko.

– Jest duży dosyt, dlatego, że bardzo chcieliśmy być w finale i zewsząd docierały takie słychy, że półfinał był rzeczywiście bardzo trudny. Bardzo wysoki poziom, wiele świetnych kompozycji. Mnie urzekły dwie kompozycje, ale Finowie i Łotysze nie przeszli do finału. Tak samo świetne głosy Gruzinki i Albanki, rewelacyjne dziewczyny, a im się nie udało. My byliśmy bardzo szczęśliwi, jak usłyszeliśmy to „Poland”, to cieszyliśmy się, że wreszcie się udało. Jeśli chodzi o finał, to uważam, że daliśmy z siebie wszystko. Jestem dumna z tego, jak zaśpiewałam, bo słuchałam później tego. Trochę mocniej zaśpiewane niż w półfinale, ale tak jak mówię zawsze staram się śpiewać emocjami, nie zastanawiam się przed wyjściem na scenę, jak to to zaśpiewam. To są prawdziwe emocje – mówiła polska artystka.

Spisali się dobrze?

Jednak gwieździe było trochę przykro – niestety punkty, które otrzymała nie były wystarczające, aby udało jej się zająć wysokie miejsce.

Było mi trochę przykro, bo chłopcy, którzy byli z nami mówili, że jury da nam w tym roku trochę więcej punktów i rzeczywiście dało, ale to wciąż mało. Szczególnie, że w półfinale Australia dała nam 12, a teraz tylko 2, ale takie jest życie, my naprawdę zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy i myślę, że spisaliśmy się dobrze – podsumowuje artystka.

Jak wam się podobał występ polskiej wokalistki?

https://www.instagram.com/p/BT2Wc4igaDV/?taken-by=kasiamos_official&hl=pl

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mateuszmoś

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ