rozenek

Rozenek kolejny raz o ciąży: Zorientujecie się po twarzy

Małgorzata Rozenek marzy o kolejnym dziecku, a media na każdym kolejnym zdjęciu doszukują się ciążowego brzuszka. Celebrytka skutecznie podsyca plotki i przy okazji wywiadów wspomina o planowaniu potomstwa.

Niedawno Małgorzata Rozenek ujawniła, ze gdyby urodziła jej się córeczka, dałaby jej na imię Helena. Wielokrotnie mówiła, że marzą z Majdanem o dziecku, zwłaszcza, że on nie ma własnych dzieci. Piłkarzowi także marzy się córka.

Rozenek zdradza kolejne szczegóły

– Mam wspaniałą rodzinę, chciałbym ją powiększyć. To będzie szczęśliwa rodzina. Mała królewna by się przydała. Mam nadzieję, że tak będzie. A może trafią się bliźniaki – mówiła w „Rewii” Rozenek.

– Nasze mamy pytają często, kiedy dziecko. Ja bardzo lubię te pytania. Zawsze odpowiadamy, że mamy wszystko zaplanowane. Tak jak wesele – zdradza celebrytka.

Para zamierza wszystko zaplanować

Celebrytka nie widzi powodu do pośpiechu. Jeśli jednak zajdzie w ciąże zapewnia, że wszyscy szybko się dowiedzą, bo po prostu nie uda jej się ukryć zmian w sylwetce. W poprzednich ciążach żona piłkarza szybko przybierała na wadze.

– Mnie by się nie udało ukryć ciąży do piątego miesiąca, bo już w trzecim wyglądałam, jakbym była przed porodem. Myślę, że najpierw zorientujecie się po twarzy, gdyż ja w obu ciążach tyłam po 30 kilogramów – ujawnia celebrytka.

Jak na razie Majdanowie jednak nie spodziewają się potomstwa.  Jeśli jednak celebrytka zajdzie w ciąże, możemy spodziewać się wielkiego medialnego wydarzenia.

Fot. Instagram m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ