Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

M jak miłość: Kiedy ostatni raz zobaczymy Marka Mostowiaka? Co się z nim stanie?

Już niedługo Kacpra Kuszewskiego zobaczymy w „M jak miłość” ostatni raz. Aktor po osiemnastu latach rozstał się z serialem. Co się stanie z Markiem Mostowiakiem, w którego wciela się aktor?

M jak miłość: Kiedy ostatni raz zobaczymy Marka Mostowiaka? Co się z nim stanie?

Od niedawna w „M jak miłość” mówi wyjeździe Ewy i Marka do Irlandii. Ewa pracuje już na uniwersytecie w Dublinie, jednak gdy firma Mostowiaka zacznie przechodzić kryzys, to mężczyzna uzna, że najlepszym rozwiązaniem również będzie rozpoczęcie wraz z żoną życia za granicą. Wątek Marka zakończy się w 1401. odcinku, który zostanie wyemitowany 26 listopada 2018 roku.

https://www.facebook.com/kuszewski.kacper/photos/a.613706738682970/1660161254037508/?type=3&theater

Odważna decyzja

Kacper Kuszewski w czerwcu tego roku ogłosił, że po 18 latach odchodzi z serialu „M jak miłość”. Zdradził, że była to dla niego niezwykle trudna decyzja. Długo do niej przygotowywał się, zwłaszcza że z „Emką” był związany od początku istnienia produkcji. Cieszy się, że kreował bohatera, którego pokochali polscy widzowie. 

“Szanowni Państwo,

a więc przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem “M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces “M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze” – wyznał Kacper Kuszewski w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

https://www.facebook.com/kuszewski.kacper/photos/a.613832292003748/1730625660324400/?type=3&theater

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ