Michał Szpak pożegnał swoją wielką fankę

Michał Szpak je… skorpiony! Zaskakujące fotki z wakacji gwiazdy!

Michał Szpak jest na wakacjach w Tajlandii. Jednak wokalista nie zapomina o swoich fanach.  W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia i filmiki z wyjazdu! Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że artysta skosztował… skorpiona! Zobaczcie!

Michał Szpak je… skorpiony! Gorące fotki z wakacji gwiazdy!

Michał Szpak wypoczywa na wakacjach. Artysta na miejsce wakacji wybrał Tajlandię. W tym kraju wypoczywa obecnie również Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i dziećmi. Nic dziwnego, że gwiazdy wybierają azjatycki kraj, zwłaszcza zimą. Od listopada do końca lutego w Tajlandii jest ciepło i sucho – deszcze padają bardzo rzadko. To idealna pogoda, aby wylegiwać się na rajskich plażach, spacerować po porośniętych roślinnością parkach narodowych, zwiedzać azjatyckie świątynie, poznawać kulturę oraz egzotyczną kuchnię.

Doskonale wie o tym Michał Szpak, który nie boi się próbować lokalnych przysmaków – skorpionów. Macie ochotę na takie „danie”?

https://www.instagram.com/p/BQ0GTZRFztH/?taken-by=michal_szpakofficial

Natura wyciąga wszystko, co złe

Wokalista jest zachwycony urlopem. Na swoim Facebooku opisuje wrażenia z podróży. Stwierdza, że Tajlandia jest pięknym krajem, pełnym chaosu, ale paradoksalnie można w nim odzyskać wewnętrzną równowagę.

https://www.instagram.com/p/BRBIRfZlOtz/?taken-by=michal_szpakofficial

„To kraj niezwykły, piękny i pełen chaosu, w tym wszystkim jednak czuje się niezwykła harmonię i świętość. Tak jakby tutejsza natura wyciągała z Ciebie wszystko co złe.

Zostaje radość którą widać tu na każdym kroku (radość i wdzięczność) za to że możesz być człowiekiem rasy wszelkiej.

To piękna cecha która pozwala im być tak po prostu egzystować, być wolnym!

 (…) W pięknie natury, osaczony dźwiękami tutejszego lasu, który brzmi jakby raj na ziemi wciąż istniał, człowiek musi go potrafić dostrzec. Śpiew który wywodzi się z Dżungli jest tak niezwykły, że chciałbym być tu jak najdłużej…” – dzieli się swoimi spostrzeżeniami artysta.

Szpak Tajlandia wakacje

Pora wracać do rzeczywistości

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, dlatego już niedługo artysta wylatuje do Polski, ale w kraju czekają na niego wierni fani.

https://www.instagram.com/p/BRDV08HlyzR/?taken-by=michal_szpakofficial

„Ty się smucisz, że wyjeżdżasz, a my się cieszymy, że wracasz ? Chyba wybaczysz tą odrobinę egoizmu swoim wiernym fanom ? Pozdrawiam ?”,

„Michał, nie smutaj się 😉 Tutaj w PL też jest spoko (y) Wiosna idzie…..Nawet sobie nie wyobrażasz jak się za Tobą stęskniliśmy 🙂 Mamy nadzieję, że naładowałeś baterie i teraz już będzie tylko lepiej (y) Do zobaczenia za tydzień w Warszawie :)” – piszą internauci.

Byliście kiedyś w Tajlandii? Gdzie chcielibyście spędzić wymarzone wakacje?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Michał Szpak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ