Róż – kolor obu płci. Mężczyzno, noś ten piękny kolor!

Różowy — kolor od zawsze kojarzony z płcią piękną. Róż jest zakodowany u dziewczyn od małego, od różowych smoczków po różowe przybory szkolne, zawsze istniała widoczna różnica pomiędzy działem dziewczęcym i chłopięcym. Na szczęście to się zmienia.

Poprzedni rok był dużym progresem dla płynności płci i społeczności LGBT, może to dlatego linia pomiędzy tym, co kobiece a muskularne powoli zanika. Coraz więcej mężczyzn przekonuje się do różowego i nie są to tylko wyłącznie geje. Jak nosić różowy w męski sposób? Zainspiruj się z naszymi ulubionymi stylizacjami modnych facetów.

https://www.instagram.com/p/BcAabLhHMGd/?utm_source=ig_embed

Jak najprościej zacząć przygodę z kolorem różowym w swojej garderobie? Najlepiej od basiców, wystarczy różowy t-shirt lub sweter. Stawiajcie na ciepłe pastele, w odcieniach zbliżonych do beżu i nude lub z domieszką szarości. By scalić całą stylizację i sprawić, by róż zbytnio się nie odznaczał, należy połączyć ten kolor z ciemnymi i ziemistymi odcieniami.

https://www.instagram.com/p/BNiHxwTA9kC/?taken-by=bloggers_boyfriend

Różowe ubrania kojarzą Wam się z delikatnymi i zwiewnymi tkaninami? Nie koniecznie. Już teraz sklepy oferują konkretniejsze ciuchy jak jeans, zamsz, a nawet sztruks w jasnych pastelowych barwach. Twardość sprawia, że ten zazwyczaj subtelny materiał nabiera charakteru i hardy.

https://www.instagram.com/p/BOV_XhkA0wZ/?taken-by=bloggers_boyfriend

Jeżeli macie już doświadczenie z mocnymi kolorami, można zawsze poeksperymentować ze stylem matchy – matchy. Do różowej kurtki dopasować różową czapkę lub plecak. T-shirt z wysokimi skarpetami, takie drobne detale sprawiają, że outfit staje się całością.

https://www.instagram.com/p/BO0sIDug8-Y/?utm_source=ig_embed

Kobiety noszą wszystkie kolory, więc dlaczego faceci mieliby to samo nie robić? Nie dyskryminujmy kolory, wszystkie zasługują na noszenie, szczególnie że facet jest najbardziej męski, gdy jest pewny swojej seksualności. 

Zobaczcie też nasz sklep z ubraniami nie tylko w kolorze różowym – Stylomaniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ