roma

Roma Gąsiorowska u Wojewódzkiego: Mój mąż jest przepięknym mężczyzną

Po kompromitacji Moniki Lewczuk, kolejne gwiazdy pewnie boją się odwiedzać Kubę Wojewódzkiego. Na ten krok odważyła się jednak Roma Gąsiorowska oraz Piotr Rogucki, którzy byli gośćmi ostatniego odcinka show. Okazało się, że aktorka jest zachwycona urodą swoją i swojego męża.

Roma Gąsiorowska, która ostatnio naraziła się wielu osobom wypowiedziami na temat feminizmu, podczas odwiedzin u Kuby promowała swój reżyserski debiut.

– Zacznę od łapówki, bo podobno wtedy jesteś milszy. To mój debiut reżyserski. Jestem teraz w bardzo dobrym okresie mojego spełnienia zawodowego, a przede wszystkim jestem bardzo niezależna, również biznesowo – mówiła Gąsiorowska wręczając Kubie bilety na spektakl.

Pytanie o Tomasza Karolaka

Kuba zapytał aktorkę czy Tomasz Karolak po wizycie w jej szkole aktorskiej zaczął dostrzegać małe rzeczy, jak na przykład, jego własny penis.

– Nie będę o tym mówić, bo nie chcę stracić kolegi. Rzeczywiście Tomek bardzo mnie namawiał na połączenie sił, czyli mojej szkoły i jego teatru, ale nie widziałam jego penisa – zapewniła aktorka.

– Teraz dochodzi między nami do takiej kooperacji w zakresie produkcji – dodała.

Aktorka stworzyła firmę odzieżową

Poza karierą aktorską i prowadzeniem szkoły, Gąsiorowska poświęca się także własnej firmie odzieżowej, którą nazwała „Stara Bardzo”. Skąd taka nazwa?

– To jest oparte na takiej grze słów – wyjaśniła aktorka. Jak kobiety rozmawiają: „O, fajna sukienka. A tam, stara bardzo”. Poza tym jak byłam w Rzymie to pomyślałam, że chciałabym kiedyś mieć własny butik w centrum i wydawało mi się, że taka nazwa będzie dobrze brzmiała. Po angielsku też – tłumaczyła aktorka.

Roma Gąsiorowska zachwycona swoją urodą

Podczas rozmowy na jaw wyszło, że aktorka jest bardzo zadowolona ze swojego wygląda, a jej mąż jest wręcz „przepiękny”.

– Ja mam bardzo duży dystans do siebie. Mam świadomość, że jestem piękną kobietą. Po jednym z naszych wspólnych wywiadów, gdy ja pisałam swoje odpowiedzi, a Michał swoje i nie wiedzieliśmy wzajemnie, co napisaliśmy, wspomniałam, że ludzie w komentarzach często piszą, że jestem brzydka. A Michał nie zrozumiał, o co mi chodziło i siedząc w wannie mówi do mnie: ale dlaczego uważasz, że jesteś brzydka, przecież jesteś piękna. Bardzo kocham pięknych ludzi. Otaczam się pięknymi ludźmi. Mój mąż jest przepięknym mężczyzną. Czasem zapominam, że jestem osobą publiczną i nie mam zasłon w oknach, a mieszkamy na parterze i mamy podglądaczy, serio. Więc pewnie parę razy ktoś trafił na różne intymne momenty – mówiła Roma Gąsiorowska.

Podzielacie ten zachwyt?

Fot. kuba_wojewodzki_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ