Hejterzy zamknęli usta Anne Hathaway

Hejterzy zamknęli usta aktorce! Anne Hathaway znika z mediów społecznościowych!

Anne Hathaway jeszcze do niedawna była jedną z najbardziej ulubionych aktorek, jednak od kilku lat gwiazda Hollywood stała się obiektem wielu wielu drwin i obraźliwych komentarzy. Hejterzy nie dawali jej spokoju w mediach społecznościowych, dlatego zdobywczyni Oscara w nowym roku postanowiła odpocząć od Facebooka i Instagrama. Na jak długo? Tego nie wiemy…  

Hejterzy zamknęli usta Hathaway

Anne Hathaway w 2013 roku zdobyła Oskara za rolę w filmie „Les Miserables Nędznicy”. Również inne produkcje z jej udziałem  m.in. „Mroczny Rycerz powstaje” i Diabeł ubiera się u Prady” okazały się sukcesem. Jeszcze do niedawna była też ulubienicą publiczności, jednak dużo się zmieniło po odebraniu statuetki. Wiele osób zarzucało jej, że specjalnie zagrała tak, by dostać Oscara. Inni mówili o jej kreacji, którą miała podczas ceremonii- gwiazda nie założyła pod sukienkę biustonosza, a to niestety było widoczne. Niektórzy przypomnieli sobie też, że aktorka na początku podziękowań nie wspomniała o swoim wieloletnim menadżerze, który walczył z chorobą nowotworową.

Zagraniczne magazyny twierdzą też, że Hathaway w każdej sytuacji gra, nie zachowuje się naturalnie, a jej pokora i łaskawość są nie do zniesienia. W USA powstało nawet pojęcie „Hathahate”, które obrazuje niechęć do aktorki. Na jej profilach społecznościowych pod każdym wpisem czy nowym zdjęciem wylewa się fala hejtu. Na początku wydawało się, że gwiazda nie przejmuje się negatywnymi opiniami, jednak w rzeczywistości bardzo źle się czuje w tej sytuacji, więc nic dziwnego, że postanowiła zrobić sobie przerwę od Facebooka czy Instagrama.

 „Jestem wdzięczna za 2016 rok, w którym urodziłam mojego syna i za wszystkie lekcje, które były mi dane – nie mamy żadnej gwarancji, dlatego powinniśmy świętować i znaleźć w sobie radość już teraz, a nie później. To właśnie w niej nawet w największym kryzysie leży droga do osiągnięcia mądrości.

2016 był naznaczony wieloma trudnymi chwilami i wieloma towarzyszącym im reakcjom. Gdy wchodzimy w nowy roku, to pamiętajcie, że jest pełen nowych możliwości, proszę pamiętajcie też, że gniew, nienawiść to stacja, a nie pociąg, więc nie pozwólcie, by to stało się całą waszą podróżą. W 2017 miejmy więcej zaufania, kochajmy bez zahamowań i rozświetlajmy naszą drogę najlepiej, jak możemy. Miłość, światło, pokój.

Chciałam dać wam znać, że robię przerwę od Instagrama i Facebooka. Do następnego spotkania” – napisała na swoim fanpage gwiazda.

Myślcie, że aktorka wreszcie odpocznie od hejterów?

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Hathaway

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ